خانه/جهانگردی/معرفی ۴ هتل ساحلی در دبی

معرفی ۴ هتل ساحلی در دبی

هتل های ساحلی دبیشهر مدرن دبی، هتل های لوکس و ساحلی زیاد دارد، هتل هایی که می توانند اقامتی منحصربفرد و فراموش نشدنی را برایتان رقم بزنند. در هتل های ساحلی در حالی که در ساحل در حال استراحت هستید چشم اندازی تماشایی از خلیج فارس لحظاتی مملوء از آرامش را برایتان می سازنند. می خواهیم تعدادی از

هتل وان اند اونلی پالم (One & Only The Palm)

هتل وان اند اونلی یکی از اقامتگاه های ساحلی فریب انگیز و دنج است. این هتل سه رستوران دارد که سرآشپز آن ها آقای یانیک آلنو فرانسوی است، سرآشپز معروف که دارنده سه ستاره میشلن است و غذاهایی فوق العاده می پزد. با ورود به این هتل در نگاه اول مجذوب استخر تماشایی اش می شوید، استخری که تاثیر زیادی در زیبایی منحصربفرد آن دارد. هتل وان اند اونلی پالم ۹۰ اتاق، ویلا و سوئیت دارد که در احاطه باغ های سرسبز هستند. نکته جالب درباره ویلاهای این هتل این است که این ویلاها دکوراسیونی شبیه ریادهای مراکش دارند، پس در این ویلاها اقامتی متفاوت را تجربه می کنید. در اینجا همه چیز لوکس است و آنقدر امکانات این ریزورت استاندارد است که با بودن در آن حس می کنید که در هتل های بوتیک هستید. برای احساس واقعی زیبایی خیال انگیز هتل باید تا شب صبر کنید، همین که آسمان تاریک می شود با روشن شدن فانوس ها، هتل حال و هوایی جادویی به خود می گیرد.

هتل فور سیزن (Four Season) در ساحل جمیرا

در این هتل یکی از هیجان انگیزترین کافه های پشت بامی دنیا انتظار شما را می کشد. می توانید با قدم زدن در میان باغ های رنگارنگ از تماشای مناظر طبیعی لذت ببرید و یا در ساحل خصوصی  تفریحات ساحلی داشته باشید. همه ۲۳۷ اتاق بزرگ این هتل بالکن دارند که بعضی از آن ها رو به ساحل و بعضی رو به آسمان خراش های شهر هستند پس اگر دلتان می خواهد برخ خلیفه چشمک زن را در آسمان شب ببینید باید از خیر چشم انداز دریا بگذرید!

هتل فیر مونت دی پالم (Fairmont The Palm)

دور تا دور استخر هتل را درختان نخل احاطه کردند که پس از شنایی لذتبخش می توانید در زیر سایه این درخت ها مدتی آرام بنشینید و به چشم انداز آسمان خراش های مارینا در دوردست خیره شوید. هم زوج های جوان و هم خانواده ها در این هتل لحظاتی خوب را می گذرانند. هتل ۴ استخر و ساحلی ۸۰۰ متری دارد که در آن می توانید تفریحاتی مثل والیبال، تنیس، قایق سواری و ورزش های آبی داشته باشید.

هتل جمیرا النسیم (jumeira Al Naseem)

اگر هتل های مدرن را به هتل های زرق و برق دار عربی ترجیح می دهید این هتل چند طبقه برایتان مناسب است. زیباترین قسمت این هتل باغ های رو به دریای آن است که معمار معروف، بیل بنسلی آن ها را طراحی کرده است. در هتل، سه استخر بزرگ می بینید که درختان نخل اطرافش زیبایی آن ها را دوچندان کرده است. در گوشه ای از هتل  تالابی وجود دارد که لاک پشت های دریایی قبل از رها شدن در طبیعت در آنجا نگهداری می شوند. در ساحل چترهای فیروزه ای گذاشته شده و کلبه های ساحلی زیبایی هم در چند متر آنطرف تر دیده می شوند.

توسط | ۱۳۹۶/۴/۱ ۱۳:۱۸:۰۲ ۳۰-۰۳-۱۳۹۶|جهانگردی|۰ نظر

درباره نویسنده :

ارسال نظر