اطلاعات کامل درباره هتل ای بیس ستورن بانکوک

قبلی
بعدی

ibis Bangkok Sathorn

درباره هتل ای بیس ستورن

ibis Bangkok Sathorn


هتل Ibis Sathorn بانکوک اقامتگاه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهد. در قلب منطقه تجاری واقع شده است و به ایستگاه های مترو و قطار هوایی نزدیک است. شاتل رایگان از ملک به MRT Lumpini و BTS Saladaeng در دسترس است. هتل Ibis واقع در منطقه دیپلماتیک و تجاری، دسترسی آسانی به جاذبه های گردشگری مانند رودخانه چائو فرایا و بازار شبانه دارد. گزینه های خرید و تفریحات شبانه نیز در همین نزدیکی هستند.

اتاق‌های غیرسیگاری که به سبک معاصر دکور شده‌اند، راحتی و امکاناتی از جمله دسترسی به اینترنت WiFi، تهویه مطبوع، و حمام اختصاصی دارند. امکانات هتل Ibis Sathorn شامل پارکینگ برای مهمانانی که در آن رانندگی می کنند، یک مرکز تجاری سلف سرویس، و همچنین رستورانی که غذاهای محلی سرو می کند و یک بار 24 ساعته است. زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز ۸.۴ دادند.


هتل Ibis Sathorn بانکوک اقامتگاه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهد. در قلب منطقه تجاری واقع شده است و به ایستگاه های مترو و قطار هوایی نزدیک است. شاتل رایگان از ملک به MRT Lumpini و BTS Saladaeng در دسترس است.

هتل Ibis واقع در منطقه دیپلماتیک و تجاری، دسترسی آسانی به جاذبه های گردشگری مانند رودخانه چائو فرایا و بازار شبانه دارد. گزینه های خرید و تفریحات شبانه نیز در همین نزدیکی هستند. اتاق‌های غیرسیگاری که به سبک معاصر دکور شده‌اند، راحتی و امکاناتی از جمله دسترسی به اینترنت WiFi، تهویه مطبوع، و حمام اختصاصی دارند.

امکانات هتل Ibis Sathorn شامل پارکینگ برای مهمانانی که در آن رانندگی می کنند، یک مرکز تجاری سلف سرویس، و همچنین رستورانی که غذاهای محلی سرو می کند و یک بار 24 ساعته است.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز ۸.۴ دادند.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات کامل درباره هتل ای بیس ستورن بانکوک

هلدینگ گردشگری پارسا گشت