بهترین تایم سفر به مالزی

بهار

فصل بهار در مالزی با گرم شدن هوا و بارش باران همراه می شود و البته بارش باران‌ ها به صورت کوتاه مدت بوده و دائمی نیست. اما به علت بالا بودن دما، هوا کمی شرجی می شود و البته با پوشیدن لباس خنک می‌ توانید اوقات لذت بخشی را در مالزی سپری کنید. در آخر نرخ تورهای مالزی در بهار بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

ژوئن تا سپتامبر

تابستان

فصل تابستان نیز در مالزی مانند بهار گرم و بارانی میباشد، با این تفاوت که مدت بارش باران در تابستان طولانی ‌تر از بهار بوده و اگر با آب‌ وهوای شرجی مشکلی ندارید این امکان را دارید که تابستان را برای سفر ارزان به مالزی انتخاب کنید. نرخ تورهای مالزی در تابستان نسبت به فصل پاییز و زمستان بسیار پایین است.

سپتامبر تا دسامبر

پاییز

فصل پاییز در مالزی با کاهش باران و همچنین خنک ‌تر شدن هوا آغاز می شود، پاییز با داشتن آب و هوایی بسیار خنک و مطبوع بهترین زمان برای استفاده از تفریحات آبی و گشت و گذاری هیجان انگیز و لذت بخش در مالزی است و البته دقت داشته باشید که نرخ تورهای مالزی نسبت به فصل بهار و تابستان افزایش پیدا می ‌کند.

مارس تا ژوئن

زمستان

فصل زمستان در مالزی نیز همانند فصل پاییز با کاهش بارندگی و بهتر شدن دمای هوا روبرو می شود. نکته جالب توجه اینکه زمستان‌ ها در این کشور اصلا آنطوری که تصو میشود، اصلا سرد نیست بلکه از بهترین فصل ‌های سفر به مالزی نیز نامبرده می شود و میز تورهای مالزی در فصل زمستان نسبت به تابستان و بهار با افزایش نرخ بیشتری همراه است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور لحظه آخری و ارزان سریلانکا

تور سریلانکا ویزای سریلانکا؛ برای گرفتن ویزای سریلانکا چه کاری باید انجام دهید؟ ویزای سریلانکا، به صورت فرودگاهی صادر می‌شود. این بدان معناست که برای

در پاریس ارزان غذا بخورید

در پاریس ارزان غذا بخورید پاریس مشهور است به رمانتیک و شیک بودن و البته گرانی. با اینکه غذا یکی از تفریحات سفر به حساب

بهترین سوغات خوردنی پاریس

بهترین سوغات خوردنی پاریس پاریس دارای سوغات خوشمزه‌ی زیادی است که می‌توانید آن‌ها را در همه‌جای شهر پیدا کرده و برای خود خریداری کنید یا

گورستان حیوانات خانگی پاریس

گورستان حیوانات خانگی پاریس درباره گورستان حیوانات خانگی پاریس چیزی می‌دانید؟ حیواناتی که روزی مورد علاقه افراد مختلف بوده‌اند در نهایت در اینجا آرام می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *