بهترین قیمت تور هند پاییز1402

 

بهترین قیمت تور هند پاییز1402

تور هند پاییز 1402 قیمت بالاتری نسبت به سایر فصول دارد. زیرا پاییز شلوغ‌ترین فصل سال در هند است و مسافرین زیادی از سراسر دنیا تور هند را رزرو می‌کنند. قیمت تور هند نیز به همین دلیل در پاییز بیشتر از همیشه است. اگر شما هم قصد رزرو این تور را دارید، باید از مواردی مانند آب و هوا، مسیر سفر و تورهای ترکیبی این کشور مطلع باشید. در غیر این صورت امکان تلخ شدن کام سفر برایتان و.جود دارد.

گردش در شهرهای هند؛ بدون باد و باران

اغلب شهرهای هند در پاییز آفتابی هستند. این موضوع مزید بر علت می‌شود تا معابد، تفریحاگاه‌ها و سواحل هند از همیشه شلوغ‌تر باشند. در این بین معمولا انتخاب تور هند آبان را به مسافران پیشنهاد می‌دهیم. زیرا شرایط آب و هوایی در آبان بهتر از مهر و آذر است. البته قیمت تور هند پاییز در این ماه نیز بیشتر از دو ماه دیگر می‌باشد.

تهران بمبئی و تهران دهلی؛ مسیر پروازهای ایرانی

پرواز تهران دهلی و بمبئی را دو ایرلاین ایرانی ماهان و ایران ایر انجام می‌دهند. البته ایرلاین‌های خارجی نیز از جمله قطر ایرویز (Qatar airways) و (Emarat airways) روزانه به این دو شهر پرواز دارند. قیمت بلیط چنین پروازهایی نیز بیشتر از ایرلاین‌های ایرانی است. اما مهم‌ترین مزیت رزرو تور به وسیله ایرلاین‌های خارجی تغییر دادن مدت اقامت می‌باشد. زیرا در صورت رزرو تور هند پاییز 1402 با ایرلاین‌های ایرانی به دلیل محدودیت در تعداد پروازها مدت اقامت 6 شب یا 7 شب خواهد بود.

از چه شهرهایی می‌توان به هند پرواز داشت؟

برای سفر به هند باید خود را به تهران یا شیراز برسانید. البته از شهر شیراز فقط پرواز ایرلاین‌های خارجی برقرار است، اما از تهران می‌توانید با پروازهای ایرانی نیز به این کشور سفر کنید.

تور هند پاییز 1402 را دو هفته قبل از سفر رزرو کنید

با توجه به اینکه تعداد پروازهای ایرانی مسیر هند دارای محدودیت است. همچنین برای ورود به این کشور به ویزا نیاز دارید، باید تور هند پاییز 1402 را حدود 10 الی 20 روز قبل از تاریخ سفرتان رزرو نمایید.

تورهای ترکیبی هند؛ اقامت در سه شهر به جای یک شهر

معمولا تور هند پاییز 1402 به صورت ترکیبی تقاضای بیشتری دارد. زیرا به جای بازدید از یک شهر این کشور می‌توان از سه شهر متفاوت این کشور دیدن کرد. تور مثلث طلایی و پکیج‌های مسافرتی ترکیبی بین شهرهای گوا، آگرا و بمبئی برای مسافران محبوبیت زیادی دارند.

کدام ایرلاین‌ها به سمت کشور هند پرواز دارند؟

شما می‌توانید با پروزاهای ایرانی ماهان و ایران ایر یا با ایرلاین‌های قطری و اماراتی به سمت این کشور سفر کنید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا مولتی چین-02157749

درباره چین کشور پهناور چین با جمعیتی بیش از ۱.۳۵ میلیارد نفر، پرجمعیت‌ ترین کشور جهان است، همچنین از نظر مساحت، چهارمین کشور بزرگ جهان محسوب

تور ارزان یکروزه – اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل برای تجربه یک سفر خاطره‌انگیز با هم به اردبیل خوش آب‌وهوا سفر می‌کنیم   شاید چیزی از شهر مقدس نشنیده باشید؛

تور ارزان مشهد

جاهای دیدنی مشهد که نباید از دست دهید+ عکس و آدرس مشهد از جمله مهم‌ترین مقاصد گردشگری داخلی در ایران است که طیف متنوعی از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین قیمت تور هند پاییز1402

هلدینگ گردشگری پارسا گشت