تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس

تور آنتالیا

تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس فقط از شهر تهران برگزار می‌شود. پروازهای این ایرلاین اول در شهر آدانا فرود می‌آیند و سپس به سمت فرودگاه آنتالیا مسیر خود را ادامه می‌دهند. این فرایند و سفر حدودا در 3 ساعت و 30 دقیقه انجام می‌شود و در بین راه نیز پذیرایی کوچکی از شما خواهد شد.

روز و ساعت پرواز سان اکسپرس آنتالیا

پروازهای سان اکسپرس تهران به آنتالیا در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه از بامداد تا صبح انجام می‌شوند. در لیست زیر ساعت دقیق این پروازها را مشاهده خواهید کرد:

  • شنبه ساعت 2:05 خروج و 4:05 ورود
  • پنجشنبه ساعت 5:30 خروج و 7:30 ورود
  • جمعه ساعت 5:55 خروج و 7:55 ورود

فقط توجه داشته باشید ساعت پرواز سان اکسپرس آنتالیا به شکلی است که صبح زود به این شهر خواهید رسید. به همین دلیل احتمالا برای ورود به اتاقتان در هتل‌های آنتالیا به مشکل برمی‌خورید زیرا ساعت ورود هتل‌ها 14 بعدازظهر است؛ به همین دلیل از قبل هماهنگی‌های لازم را برای این موضوع با هتل انجام دهید.

مقدار بار مجاز پرواز سان اکسپرس آنتالیا

در تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس هر مسافر می‌تواند حداکثر 8 کیلوگرم را به داخل کابین و تا 30 کیلوگرم را به داخل انبار هواپیما ببرد. درصورتی که بارتان بیشتر از حد مجاز باشد اجازه ورود آن‌ها را به داخل هواپیما نخواهید داشت؛ به همین دلیل قبل از پرواز حتما وزن چمدان و بارهایتان را کنترل کنید.

مدل هواپیما پرواز سان اکسپرس آنتالیا و امکانات آن

پروازهای سان اکسپرس آنتالیا از تهران با هواپیما بوئینگ 737 سری 800 انجام می‌شود. در این پروازها فقط امکان خرید بلیت صندلی‌های سری اکونومی وجود دارد. امکانات این کلاس پروازی شامل آب رایگان، یک وعده پذیرایی، هدفون، مانیتور و نوشیدنی گرم می‌شود.

آیا تور لحظه آخری آنتالیا پرواز سان اکسپرس برگزار می‌شود؟

کم پیش می‌آید که تور آنتالیا با پرواز سان اکسپرس به صورت لحظه آخری به فروش برسد؛ اما در برخی از ایام سال مانند زمستان که تعداد مسافر کم باشد امکان رزرو تور آنتالیا لحظه آخری با این ایرلاین وجود دارد.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا چین_بهترین قیمت

ویزا چین انواع مختلف ویزای چین ویزای چین انواع مختلفی داشته و هر فردی با توجه به هدف خود از سفر به چین، باید برای

تور بالی احظه آخری

بالی، در واقع جزیره‌ای بسیار زیبا و شگفت انگیز در محل تلاقی آب‌ها اقیانوس آرام و هند واقع شده است و یکی از از جزیره‌های

برگزارکننده تورهای خارجی

تور های خارجی که در آژانس پارساگشت انجام می‌شود خدماتی را برای مسافران گرامی درنظر می‌گیرد. در ادامه، انواع آفر تور خارجی  را برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور آنتالیا پرواز سان اکسپرس

هلدینگ گردشگری پارسا گشت