تور آنتالیا_اقساطی

تور آنتالیا

تابستان‌های داغ، آنتالیا را تبدیل به توریست‌پذیرترین شهر ترکیه در این فصل کرده است. در این فصل آب‌های سواحل آنتالیا دمای بیشتری پیدا کرده و استفاده از تفریحات ساحلی ساده‌تر می‌شود. به همین دلیل تور آنتالیا تابستان 1403 بیشترین متقاضی را بین تمامی فصول سال دارد که این امر باعث افزایش هزینه تور آنتالیا نیز می‌شود. به‌غیر از نکات ذکر شده باید قبل رزرو تور از سایر ویژگی‌های آنتالیا در فصل تابستان یعنی بهترین ماه برای سفر به این شهر در تابستان، آب‌وهوا و پروازها اطلاع داشته باشید.

آب‌وهوای آنتالیا در تابستان 1403

دمای هوای آنتالیا در تابستان بین 35 الی 40 درجه سانتی‌گراد و رطوبت آن بین 60 الی 80 درصد است. میزان بارش در آنتالیا در فصل تابستان تقریباً به صفر می‌رسد. پس مسافران می‌توانند با خیال راحت یک برنامه‌ریزی برای سفری آفتابی داشته باشند. البته آفتاب تابستانی در آنتالیا خصوصاً در مردادماه کمی آزاردهنده خواهد بود.

تجهیزات مورد نیاز برای تور آنتالیا تابستان 1403

باتوجه‌به دمای بالای هوا در تابستان بهتر است از کفش‌های راحتی یا ورزشی استفاده کنید. یک‌دست لباس شنا نیز برای استفاده از سواحل و پارک‌های آبی آنتالیا نیز همراه خود داشته باشید. همچنین به دلیل وجود آفتاب سوزان در این فصل استفاده از کرم‌های ضدآفتاب را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

پروازهای آنتالیا با ایرلاین‌های ایرانی و ترکی

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکی نظیر قشم ایر، معراج، ایران ایرتور و پگاسوس پروازهای تهران آنتالیا را انجام می‌دهند. پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. به همین دلیل مدت اقامت برای تور آنتالیا تابستان 8 روز است. البته می‌توانید در مواقعی به کمک کارشناسان نهال گشت مدت اقامت خود را با صرف هزینه‌ی کم‌تر به 5 روز کاهش دهید.

بهترین ماه برای رزرو تور آنتالیا تابستان 1403

تابستان‌های آنتالیا بسیار گرم و مرطوب است. دمای این شهر در مرداد بسیار آزاردهنده است. برخلاف شهریور ماه نیز دمای هوا در آنتالیا کمتر شده و بهترین ماه برای رزرو تور آنتالیا تابستان 1403 برای سفر به آنتالیا می‌باشد. زیرا می‌توانید علاوه بر استفاده از امکانات سواحل به گردش داخل شهر نیز بپردازید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور تفلیس کریسمس2024

وضعیت مرزهای گرجستان برای ورود ایرانی‌ها در حال حاضر تمامی مسافران ایرانی می‌توانند از طریق مرز هوایی وارد گرجستان شوند. همچنین این کشور برخلاف شایعات

تور تونس پرواز امارات_02157749

تور تونس تونس کجاست؟ تونس کشوری زیبا در شمال آفریقا است که به طور رسمی جمهوری تونس نامیده‌ می‌شود. این کشور حدود 12.3 میلیون نفر

تور لحظه آخری تونس_02157749

تور تونس کشور تونس از نظر جغرافیایی در شمال آفریقا قرار دارد و به طور دقیق تر در بخش جنوب غربی دریای مدیترانه واقع شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور آنتالیا_اقساطی

هلدینگ گردشگری پارسا گشت