تور آنتالیا_اقساطی

تور آنتالیا

تابستان‌های داغ، آنتالیا را تبدیل به توریست‌پذیرترین شهر ترکیه در این فصل کرده است. در این فصل آب‌های سواحل آنتالیا دمای بیشتری پیدا کرده و استفاده از تفریحات ساحلی ساده‌تر می‌شود. به همین دلیل تور آنتالیا تابستان 1403 بیشترین متقاضی را بین تمامی فصول سال دارد که این امر باعث افزایش هزینه تور آنتالیا نیز می‌شود. به‌غیر از نکات ذکر شده باید قبل رزرو تور از سایر ویژگی‌های آنتالیا در فصل تابستان یعنی بهترین ماه برای سفر به این شهر در تابستان، آب‌وهوا و پروازها اطلاع داشته باشید.

آب‌وهوای آنتالیا در تابستان 1403

دمای هوای آنتالیا در تابستان بین 35 الی 40 درجه سانتی‌گراد و رطوبت آن بین 60 الی 80 درصد است. میزان بارش در آنتالیا در فصل تابستان تقریباً به صفر می‌رسد. پس مسافران می‌توانند با خیال راحت یک برنامه‌ریزی برای سفری آفتابی داشته باشند. البته آفتاب تابستانی در آنتالیا خصوصاً در مردادماه کمی آزاردهنده خواهد بود.

تجهیزات مورد نیاز برای تور آنتالیا تابستان 1403

باتوجه‌به دمای بالای هوا در تابستان بهتر است از کفش‌های راحتی یا ورزشی استفاده کنید. یک‌دست لباس شنا نیز برای استفاده از سواحل و پارک‌های آبی آنتالیا نیز همراه خود داشته باشید. همچنین به دلیل وجود آفتاب سوزان در این فصل استفاده از کرم‌های ضدآفتاب را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

پروازهای آنتالیا با ایرلاین‌های ایرانی و ترکی

شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکی نظیر قشم ایر، معراج، ایران ایرتور و پگاسوس پروازهای تهران آنتالیا را انجام می‌دهند. پروازهای رفت و برگشت آنتالیا یک هفته‌ای هستند. یعنی پروازهایی که چهارشنبه به آنتالیا می‌روند چهارشنبه بر می‌گردند. به همین دلیل مدت اقامت برای تور آنتالیا تابستان 8 روز است. البته می‌توانید در مواقعی به کمک کارشناسان نهال گشت مدت اقامت خود را با صرف هزینه‌ی کم‌تر به 5 روز کاهش دهید.

بهترین ماه برای رزرو تور آنتالیا تابستان 1403

تابستان‌های آنتالیا بسیار گرم و مرطوب است. دمای این شهر در مرداد بسیار آزاردهنده است. برخلاف شهریور ماه نیز دمای هوا در آنتالیا کمتر شده و بهترین ماه برای رزرو تور آنتالیا تابستان 1403 برای سفر به آنتالیا می‌باشد. زیرا می‌توانید علاوه بر استفاده از امکانات سواحل به گردش داخل شهر نیز بپردازید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور ژاپن پرواز امارات

آشنایی با ژاپن همه ما با هر سبک و سلیقه‌ای، خاطرات خاص و جذابی با کارتون‌های ژاپنی، بازی‌های ویدیویی ژاپنی و فیلم‌های مخصوص سامورایی داریم،

تور لوکس شانگهای_02188487124

تور شانگهای شرایط اخذ ویزای چین؛ راه سختی در پیش نخواهید داشت! با توجه به اینکه کشور چین شرایط پناهندگی ندارد، شرایط سختی برای اعطا

برگزار کننده تور ژاپن

تور ژاپن اپن (Japan) یک کشو جزیره‌ای در سواحل شرقی آسیا بوده که رشته بزرگی از جزایر را در امتداد یک کمان شمال شرقی به

تور ژاپن پرواز قطر

تور ژاپن ژاپن | کشور ژاپن ژاپن یا جزیره ژاپن کشوری واقع در آسیای شرقی و شمال غرب اقیانوس آرام است. از دیگر همسایگان ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور آنتالیا_اقساطی

هلدینگ گردشگری پارسا گشت