تور ارزان استانبول_پایین ترین قیمت روز

تور استانبول

فرصتهای خرید تور ارزان استانبول در طول سال

این مقاطع زمانی بهترین زمان برای سفر ارزان استانبول هستند:

  • بعداز تعطیلات نوروز
  • مهرماه
  • اوایل بهمن تا اواخر اسفند
  • اوایل هفته

این زمان‌ها بدون در نظر گرفتن تعطیلی، مناسبت یا جشنواره هاست.

تور ارزان استانبول یعنی چقدر هزینه؟

بستگی دارد شما چه زمانی بخواهید سفر کنید، چه هتلی بگیرید و چند روز اقامت کنید. فرض می‌کنیم می‌خواهید برای اوایل هفته در ماه اسفند تور 4 شب و 5 روز در منطقه تکسیم رزرو کنید:

  • قیمت هر نفر در هتل 3 ستاره حدود 1,900 هزار تومان
  • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره معمولی حدود 2,200 هزار تومان
  • قیمت هر نفر در هتل 4 ستاره متوسط حدود 2,600 هزار تومان

 آیا تورهای ارزان استانبول کیفیت پائینی دارند؟

همه چیز بستگی به این دارد که شما با چه هدفی به استانبول می‌روید و چقدر می‌خواهید برای سفرتان هزینه کنید. آژانس‌های چارتر کننده گاهی پکیج‌های مختلفی را در قالب تور ارزان استانبول به مسافران معرفی می‌کنند. اما تور ارزان استانبول یعنی چه؟

در مواقع عادی (به جز لحظه آخری‌ها) این هتل است که در ارزان شدن تور استانبول تاثیر زیادی دارد. پس اگر قرار است تور شما با یک هتل سطح پائین دو یا سه ستاره بسته شود، بله می‌توان گفت تور شما می‌تواند کیفیت پائینی داشته باشد. این تجربه خیلی از مسافران است، شاید شما هم به این موضوع واقف باشید که بسیاری از هتل‌های دو یا سه ستاره استانبول امکانات بسیار ضعیفی دارند. انتخاب با شماست که از امکانات هتل چه می‌خواهید، ولی توجه کنید که فقط صرف ارزان بودن، هتلی را رزرو نکنید که هم بودجه و هم زمانتان به هدر رود، و به محض رسیدن و ناراضی بودن از هتل مجبور شوید نصف روزتان را صرف تعویض هتل کنیید

سوالات متداول درباره تور ارزان استانبول

۱- در چه شرایطی بهتر است تور خیلی ارزان استانبول را برای سفر به این شهر رزرو کنید؟
اگر با مشاهده قیمت تورهای معمولی استانبول احساس می کنید که پول کافی برای سفر به این شهر را ندارید، اگر دوست دارید پول خود را صرف لذت بردن از تفریحات داخل شهر استانبول کنید و دلتان می خواهد برای بلیط هواپیما و هتل پول کمتری پرداخت کنید، اگر بک پکر هستید و دوست دارید سفر کم خرجی به این شهر داشته باشید، می توانید با پیدا کردن تورهای ارزان قیمت استانبول به خواسته خود برسید.

۲- چگونه ارزان ترین تور استانبول را پیدا و رزرو کنیم؟
یکی از بهترین راه های ممکن برای خریداری تور استانبول ارزان، استفاده از موتورهای جستجویی است که می تواند تورهای مختلف استانبول را (که توسط شرکت های گردشگری مختلف عرضه می شود) در یک جا به شما نمایش دهد. با استفاده از این نوع از موتوروهای جستجو به راحتی می توانید تورهای مختلف استانبول را در روزهای متفاوت رصد کنید و با مقایسه کردن آن ها، ارزان ترین تور مسافرتی را برای خودتان انتخاب کنید. سفر مارکت یکی از بهترین موتورهای جستجو برای پیدا کردن ارزان ترین تورهای استانبول است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین گروهی

تور چین پکن پکن بزرگترین شهر کشور پهناور چین و پایتخت این کشور پرجمعیت آسیایی است، شهر پکن جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در خود جای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ارزان استانبول_پایین ترین قیمت روز

هلدینگ گردشگری پارسا گشت