تور ارمنستان با پرواز فلای آرنا

تور ارمنستان را زمینی برویم یا هوایی؟

قیمت تور ارمنستان هوایی حتی با تخفیف نیز اختلاف بسیار زیادی با تور زمینی ارمنستان دارد. همین مسئله مسافران را به سفر زمینی ترغیب می‌کند. با تور زمینی حتی اگر بودجه محدودی هم داشته باشید امکان اقامت در هتل‌های 5 ستاره ارمنستان را دارید.اما در تور ارمنستان با همان بودجه مجبور به اقامت در هتل‌های 4 یا 3 ستاره هستید.البته در سفر زمینی، امکان تلف شدن وقت شما در مرز بابت ایجاد مشکل در سیستم‌های مرزی مانند قطعی برق وجود دارد.

در برخی مواقع نیز اتوبوس‌ها در ترافیک‌های طولانی یا برف گیر می‌کنند که باعث ایجاد خستگی بیشتر در سفر می‌شود. اما در سفر هوایی به ارمنستان نهایتا در 1 الی 1:30 ساعت به مقصد می‌رسید. البته جدا از مسافت، مسیر زمینی ارمنستان زیبایی‌های خودش را دارد.

تور ارمنستان پارساگشت
تور ارمنستان پارساگشت

موزه های خارق العاده ایروان، بیانگر تاریخ پرفراز و نشیب ارمنستان

کشور ارمنستان با تاریخ غنی که دارد، موزه ها و یادبودهای بسیاری را از ادوار مختلف در خود جای داده است. توصیه می شود در سفر به ارمنستان از موزه های خارق العاده ایروان بازدید کنید و از این تاریخ شگفت انگیز مطلع شوید.

کشور ارمنستان به خاطر تاریخ غنی که دارد، موزه ها و یادبودهای بسیاری را از ادوار مختلف در خود جای داده است. توصیه می شود در سفر به ارمنستان از موزه های خارق العاده ایروان بازدید کنید و از این تاریخ شگفت انگیز مطلع شوید.

بازگشت به ارمنستان 5500 سال پیش در موزه تاریخ ارمنستان

مجموعه آثار فوق العاده و شگفت انگیز از آثار باستانی عصر برنز، موزه تاریخ ارمنستان را به عنوان مؤسسه فرهنگی و تاریخی برتر ارمنستان و یک توقف اساسی در برنامه های سفر گردشگران تورهای ارمنستان قرار داده است.

بسیاری از آثار موجود در این موزه، در دهه 1950 و مکانی در نزدیکی دریاچه سوان کاوش شدند.

در تور ارمنستان زمینی از مسیر هم لذت می‌برید

در تور ارمنستان زمینی با اتوبوس 25 نفره VIP به سفر می‌روید.

مسیری که از مرز تا ایروان با این اتوبوس طی می‌کنید شبیه به جاده چالوس، زیبا و سرسبز است. حتی در پاییز نیز برگ‌های زرد و نارنجی به زیبایی این مسیر می‌افزاید. حالا اگر با تور گروهی زمینی به سفر بروید، تور لیدر علاوه بر آشنا کردن شما با مسیر، برنامه‌هایی برای خوش‌گذرانی نیز اجرا می‌کند. به این شکل حتی از مسیر 24 ساعته تهران تا ارمنستان نیز لذت می‌برید.

عدم نیاز به تعویض اتوبوس در مرز ارمنستان

در سال‌های پیش مسافران پس از رسیدن به مرز ایران و ارمنستان، وسیله حمل‌ونقلشان را برای رسیدن به ایروان تعویض می‌کردند.

این مسئله علاوه بر تلف کردن وقت مسافران، سختی جابه‌جایی وسایل را در هنگام تعویض اتوبوس به همراه داشت.

اما درحال‌حاضر تمامی اتوبوس‌ها مستقیم از تهران به ایروان می‌روند و دیگر نیازی به تعویض وسیله نقلیه پس از ورود به خاک ارمنستان نیست.

امکان گرفتار شدن در برف با تور زمینی ارمنستان

برخی مواقع در زمستان برف زیادی در مسیر مرز نوردوز تا ایروان به زمین می‌نشیند. به شکلی که امکان گیرکردن اتوبوس در برف وجود دارد. در صورت ایجاد این مشکل علاوه بر تلف‌شدن وقت، اکثر هزینه پرداختی برای هتل نیز سوخت می‌شود. به همین دلیل بهتر است در زمستان، به‌صورت هوایی تور ارمنستان را رزرو کنید.

در سفر هوایی علاوه بر تلف‌نشدن وقتتان در سرما برای انجام تشریفات مرزی، به مشکلاتی همانند گیرکردن اتوبوس در برف نیز مواجه نمی‌شوید.

تور ارمنستان را برای چند شب رزرو کنیم؟

مرکز شهر ایروان جاذبه‌های توریستی و مراکز خرید متنوعی دارد. بازدید از این مکان‌ها نهایتاً در 3 یا 4 شب انجام می‌شود. اغلب مسافران نیز تور ارمنستان را با همین مدت اقامت رزرو می‌کنند.

محدودیت زمانی تور ارمنستان هوایی برای اقامت

ارمنستان مجوز اقامت 90 روزه بدون اخذ ویزا را به افراد دارای پاسپورت ایرانی می‌دهد. اما باتوجه‌به وجود محدودیت در تعداد پروازها، امکان برگزاری تور هوایی ارمنستان فقط به‌صورت 3، 4 و 7 شب وجود دارد. این محدودیت باعث شده تا تور ارمنستان هوایی لحظه آخری نیز برگزار نشود. البته در تور زمینی این محدودیت زمانی وجود ندارد. به همین دلیل کسانی که قصد رفتن به وک‌های آمریکا و کانادا را دارند نیز مناسب است.

در زمستان پیست اسکی زاخکازور ایروان را از دست ندهید

در زمستان می‌توانید از پیست اسکی زاخکازور ایروان ارمنستان نهایت لذت را ببرید. این پیست حدودا 1,750 متر ارتفاع از سطح دریا دارد. به همین دلیل یکی از معروف‌ترین پیست‌های اسکی در بین کشورهای همسایه ایران است. اما اگر اهل سرما نیستید و قصد گردش در سطح شهر را دارید، فصل بهار و مرداد ماه بهترین زمان سفر به ارمنستان برای شما به حساب می‌آید.

شرایط و مدارک موردنیاز برای رزرو تور ارمنستان

تنها مدارک موردنیاز برای رزرو تور ارمنستان داشتن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و اسکن کارت ملی است. اما برای ورود به ارمنستان نیاز به تست PCR منفی یا کارت واکسن کرونا با حداقل دو دوز تزریق هستید. حدودا 14 روز نیز بایستی از زمان تزریق واکسن کرونا گذشته باشد.

در تور گروهی ارمنستان اگر از هتل رضایت نداشتیم، چه کاری انجام دهیم؟

در صورت نارضایتی از هتل می‌توانید با تور لیدر تور گروهی ارمنستان هماهنگ کرده تا در صورت امکان تعویض هتل یا اتاق برای شما انجام شود.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

اخذ ویزا بالی_بهترین قیمت

اخذ ویزای توریستی اندونزی برای اخذ ویزای توریستی اندونزی برای ایرانیان، شرایط و مدارک خاصی لازم است: پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه و دو صفحه

تورنتو کانادا

تورنتو کانادا  تورنتو کانادا وقتی سخن از چند فرهنگی بودن، کیفیت بالای زندگی و بناهای دیدنی می‌شود، چه کسی می‌تواند از تورنتو چشم پوشی کند؟ شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ارمنستان با پرواز فلای آرنا

هلدینگ گردشگری پارسا گشت