تور ارمنستان برای انگشت نگاری

اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

وقت سفارت کانادا، یکی از اصلی‌ترین مراحل  دریافت ویزای کاناداست. بر اساس قوانین این کشور، متقاضیان دریافت ویزا نیازی به مصاحبه ندارند و تنها برای انگشت‌نگاری در دفتر سفارت‌خانه حاضر می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید کشور ایران روابط دیپلماتیک خوبی با کانادا نداشته و سفارت این کشور نیز در ایران تعطیل است. از این رو،  اتباع ایرانی که قصد دریافت ویزای کانادا را دارند، باید به یکی از کشورهای همسایه ایران مراجعه نموده و برای انگشت‌نگاری وقت بگیرند. متقاضیان دریافت ویزا می‌توانند یکی از کشورهای ترکیه، امارات، گرجستان، پاکستان، ارمنستان و … را برای انجام کارهای مربوط به ویزای کانادا انتخاب نمایند، اما اغلب آن‌ها ارمنستان را ترجیح می‌دهند. دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان مزایایی نسبت به دیگر کشورها دارد که عبارتند از:

  • تعداد پروازهای ایران به ارمنستان و برعکس، زیاد است. از این رو، فرد متقاضی می‌تواند یک سفر کوتاه دوروزه به ارمنستان داشته باشد و پس از انجام کارهای خود برگردد.
  • هزینه‌های دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان نسبت به کشورهای دیگر، کمتر است.
آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور هند نوروز1403

تور هند قیمت تور هند نوروز 1403 حدود 50 درصد نسبت به سایر ماه‌های سال افزایش پیدا می‌کند. البته این برای زمانی است که شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ارمنستان برای انگشت نگاری

هلدینگ گردشگری پارسا گشت