تور ایتالیا نوروز1403

تور ایتالیا

شرایط اخذ ویزا در تورهای ایتالیا نوروز 1403

البته که تاریخ درخواست ویزا، در ریجکت و یا اعطای ویزا شما تاثیرگزار است اما باید توجه داشته باشید که آژانس مسافرتی و یا کارگزار شما نقش مهمی در اخذ ویزای ایتالیا شما خواهند داشت. برای درخواست ویزای ایتالیا حتما باید وقت سفارت بگیرید. وقت سفارت ایتالیا در ایران توسط کارگزاری CKGSIR تعیین می‌شود. حدود 7 تا 14 روز پس از ارائه درخواست می‌توانید در این دفتر کارگزاری حضور برای تحویل مدارک و انگشت نگاری حضور داشته باشید که در حدود 14 تا 21 روز کاری بعد جواب درخواست شما صادر می‌شود. توجه داشته باشید که تمکن مالی و گردش حساب از شرایط اصلی اخذ ویزای ایتالیا می‌باشد. ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای ایتالیا مبلغی در حدود 100,000,000 تا 150,000,000 تومان می‌باشد. در مورد گردش حساب نیز این نکته را در نظر داشته باشید که مبالغ ورودی و خروجی حساب اهمیتی ندارد و فقط تعداد تراکنشات ملاک می‌باشد. هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزای ایتالیا خواهید داشت.

نقشه ایتالیا

بهترین زمان خرید تور ایتالیا نوروز 1403

با توجه به اینکه جوابدهی درخواست ویزای ایتالیا حداکثر 21 روز کاری به طول می‌انجامد و برای حضور در دفتر کارگزاری ویزای این کشور نیز حداکثر 14 روز بعد پس از ارائه درخواست می‌توانید مراجعه کنید، بهترین زمان خرید تور ایتالیا نوروز 1403 بین 30 تا 40 روز قبل از تاریخ سفر می‌باشد. البته که اگر دارنده ویزای ایتالیا هستید، 7 روز قبل از تاریخ سفر نیز می‌توانید برای خرید تور اقدام کنید.

ضمانت‌نامه بانکی تور ایتالیا نوروز 1403

ضمانت‌نامه تور ایتالیا نوروز 1403 با هدف اعتماد به بازگشت متقاضیان پس از اتمام تاریخ سفر و از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. چرا که اگر متقاضی پس از اتمام تاریخ سفر به کشور خود بازنگردند، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت‌خانه ایتالیا از بین می‌رود. مبلغ ضمانت‌نامه‌های بانکی تور ایتالیا نوروز 1403 چیزی در حدود 100,000,000 تا 150,000,000 تومان می‌باشد و براساس شرایط متقاضی این مبلغ تعیین می‌شود. تاریخ پرداخت ضمانت‌نامه بانکی نیز باید برای 2 روز پس از بازگشت از ایتالیا باشد.

خدمات تور ایتالیا نوروز 1403

خدمات تور ایتالیا نوروز 1403 که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج این تورها می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تور ایتالیا نوروز به شرح زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی شینگن ایتالیا
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • گشت شهری
  • ترانسفر بین شهری و فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30,000 یورو

نحوه تعیین قیمت تور ایتالیا نوروز 1403

تعیین هزینه تور ایتالیا نوروز 1403 به 3 پارامتر اخذ ویزای توریستی ایتالیا، بلیط رفت و برگشت هواپیما و هتل محل اقامت بستگی دارد. هزینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا 81 یورو می‌باشد که باید در دفتر کارگزاری ویزای ایتالیا و توسط شخص متقاضی پرداخت شود. از تهران به ایتالیا نیز پروازهای ایرانی و خارجی (مستقیم و غیر مستقیم) وجود دارد که پروازهای ایرانی برای شما به صرفه‌تر خواهد بود. البته از این موضوع غافل نباشید که در برخی موارد هزینه پروازهای غیرمستقیم از پروازهای مستقیم برای شما به صرفه‌تر می‌باشد که برای اطلاع دقیق از این موضوع، پیش از خرید تور، با مشاوران تور اروپا نهال‌گشت در ارتباط باشید. در مورد هتل محل اقامت نیز این نکته را در نظر داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچقدر به مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، هزینه اقامت شما بیشتر خواهد بود و هرچقدر هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد و یا حتی در حومه شهر واقع شده باشد، هزینه‌ای که برای اقامت می‌پردازید کمتر خواهد بود.

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه ایتالیا در نوروز 1403

اختلاف قیمت تور‌های مشابه ایتالیا در نوروز 1403 به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور ایتالیا و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور ایتالیا نوروز 1403 شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور ایتالیا نوروز 1403 شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع، هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین نوروز1404_02157749

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین

هتل های آنتالیا

هتل های یوآل و آل آنتالیا  all چیست؟ این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ایتالیا نوروز1403

هلدینگ گردشگری پارسا گشت