تور بالی نوروز1404

بهتر است از همین الان اقدام به رزرو تور بالی نوروز 1404 کنید. چون با نزدیک شدن به ایام نوروز قیمت آن به شدت افزایش می‌یابد. به طوری که می‌توان تور نوروزی بالی را به عنوان گران‌ترین پکیج مسافرتی شرق آسیا برای عید نوروز به حساب آورد. اما چه مواردی بر روی قیمت این تور تاثیر می‌گذارد؟ آیا افزایش قیمت پروازها باعث گران شدن تور اندونزی بالی می‌شوند؟

تور بالی نوروز را با کدام ایرلاین رزرو کنیم؟

پروازهای تور بالی نوروز 1404 با دو ایرلاین امارات ایرویز و قطر ایرویز از تهران به مقصد شهر بالی انجام می‌شود. کیفیت هر ایرلاین اماراتی از نظر راحتی هواپیماها و میزان خدماتدهی بهتر می‌باشد. اما تعداد ساعت‌های توقف و قیمت بلیط پروازهای ایرلاین امارات ایرویز بیشتر از ایرلاین قطرایرویز است. در نتیجه می‌توانید قید کمی امکانات بیشتر هواپیمایی اماراتی را زده و با قطر ایرویز راهی سفر شوید. به دلیل اینکه هر هفته یک بار این پروازها برگزار می‌شود، تورهای نوروزی بالی 8 روزه هستند. البته امکان رزرو تور به مدت 5 روز نیز وجود دارد. اما با تغییر زمان بازگشت، قیمت پرواز افزایش یافته و انتخاب این نوع پکیج مسافرتی برای مسافران چندان مقرون‌به‌صرفه نیست.

رزرو تور لحظه اخري بالي ممکن است؟

با نزدیک شدن به ایام عید، هزینه‌ی رزرو تور و پروازها نیز افزایش می‌یابد. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری بالی نیز در نزدیکی نوروز نیز وجود ندارد. پس در صورتی که به دنبال بهترین زمان سفر هستید، باید حداقل سه هفته قبل از زمان تاریخ سفرتان، تور بالی نوروز 1404 را رزرو نمایید. همچنین می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان نهال گشت، از ارزان‌ترین زمان رزرو تور در این بازه مطلع شوید.

هتل‌های 5 ستاره؛ تنها گزینه روی میز برای تور بالی نوروز

به دلیل کیفیت پایین هتل‌های 4 ستاره این شهر، رزرو تور بالی نوروز 1404 را تنها با هتل‌های 5 ستاره این شهر به شما پیشنهاد می‌دهیم. خصوصا اگر در ایام عید نوروز با هزینه‌های بالا تور نوروزی بالی را رزرو می‌کنید، شاید کیفیت هتل‌های 4 ستاره و ضعیف‌تر شما را از سفر ناراضی برگردانند. البته باید در نظر داشته باشید که بهترین هتل‌های بالی در مناطق مختلف این شهر قرار دارند. پس از این لحاظ دست شما برای انتخاب محل اقامت کاملا باز است. مسافران اکثرا هتل‌های دو منطقه‌ی کوتا (منطقه‌ی ساحلی) و اوبود (منطقه‌ی جنگلی) را رزرو می‌کنند. در بین دو محدوده‌ی ذکر شده هزینه رزرو هتل های بالی در اوبود گران‌تر است.

پکیج‌های ترکیبی نوروزی؛ پیشنهاد پارساگشت به مسافران

یکی از گزینه‌های پیش روی شما، انتخاب تور بالی نوروز 1404 به صورت ترکیبی با اقامت در هر دو قسمت ساحلی و جنگلی است. از این طریق امکان گذراندن تعدادی از روزها در اوبود و مابقی روزهای سفر در نوسادوا یا کوتا برایتان فراهم می‌شود. همچین تور بالی نوروز 1404 را می‌توان به همراه شهرهای کوالالامپور و سنگاپور رزرو کرد. رزرو تورهای ترکیبی نوروزی بالی به دلیل سفر به چند شهر به صرفه‌تر است؛ زیرا با انتخاب این نوع پکیج‌های مسافرتی با پرداخت هزینه‌ای مشابه به جای یک شهر از چند شهر بازدید می‌کنید.

آب و هوای بالی در نوروز چگونه است؟

روزهای زیادی از اوایل فروردین در این شهر بارانی است. برخی از روزها به دلیل شدت زیاد باران، امکان گشت‌وگذار در خارج از هتل و استفاده از تفریحات آبی وجود ندارد. از طرفی دیگر دمای بالای هوا (بین 23 تا 34 درجه در ایام نوروز) باعث شده آب و هوای بالی در نوروز شرجی به نظر برسد. در نتیجه باید با توجه به میزان گرما و شدت بارندگی‌ها باید لباس‌های نخی و خنک را به همراه داشته باشید. همراه داشتن چتر نیز در طول سفر قطعا به کمکتان می‌آید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور بالی نوروز 1404

برای رزرو تور بالی نوروز 1404 باید ویزای توریستی اندونزی را اخذ نمایید. برای گرفتن این ویزا نیز، ارائه‌ی مدارک زیر به کارشناسان الزامیست.

  • اسکن پاسپورت ( با حداقل 7 ماه اعتبار)
  • اسکن عکس 4*3 (متفاوت با عکس روی پاسپورت)
  • فایل پر شده‌ی سفارت اندونزی ( این فرم را در مرحله‌ی رزرو تور،  به شما ارائه می‌دهد)

در نظر داشته باشید که اخذ ویزای اندونزی ممکن است تا 20 روز کاری نیز طول بکشد.

سوالات متداول

رزرو تور لحظه آخری بالی برای نوروز ممکن است؟

به دلیل افزایش قیمت‌ها در نزدیکی ایام عید هزینه رزرو تور افزایش یافته و ظرفیت پروازهای نیز تکمیل می‌شود. در نتیجه امکان رزرو تور لحظه آخری بالی برای نوروز وجود ندارد.

پروازهای مسیر تهران بالی با چه ایرلاینی برگزار می‌شود؟

پروازهای نخران بالی با ایرلاین‌های قطر ایرویز و امارات ایرویز برگزار می‌شود. از نظر مدت زمان توقف و قیمت بلیط قطر ایرویز برای سفر به صرفه‌تر است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور تفلیس کریسمس2024

وضعیت مرزهای گرجستان برای ورود ایرانی‌ها در حال حاضر تمامی مسافران ایرانی می‌توانند از طریق مرز هوایی وارد گرجستان شوند. همچنین این کشور برخلاف شایعات

تور تونس پرواز امارات_02157749

تور تونس تونس کجاست؟ تونس کشوری زیبا در شمال آفریقا است که به طور رسمی جمهوری تونس نامیده‌ می‌شود. این کشور حدود 12.3 میلیون نفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور بالی نوروز1404

هلدینگ گردشگری پارسا گشت