تور برزیل پاییز1403

تور برزیل

م رسمی کشور برزیل ، جمهوری فدراتیو برزیل است. کشور برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان می باشد. این کشور به عنوان پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی شناخته شده است، برازیلیا پایتخت این کشور زیباست و زبان رسمی مردم پرتغالی می باشد. این کشور که منطقه‌ی وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس دربر می‌گیرد، شرقی‌ترین کشور قاره‌ی آمریکا است و به‌جز اکوادور و شیلی، با تمامی کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد. برزیل بعد از آمریکا ، از نظر تعداد فرودگاه در رتبه‌ دوم جهانی قرار دارد و اینکه برزیل ۴۷/۳ درصد خاک آمریکای جنوبی را دربر گرفته است.

نهمین اقتصاد بزرگ دنیا متلق به برزیل است و قدرت خرید در این کشور بسیار بالا است. یک سوم تولید ناخالص داخلی آمریکای لاتین متعلق به برزیل است.

فوتبال، محبوب‌ترین ورزش در برزیل به حساب می‌آید و به همین دلیل این کشور شهرت زیادی به‌خاطر فوتبالیست‌های مشهور خود دارد. علاوه بر این، جالب است بدانید که در پایان ماه فوریه (اسفند)، بزرگ‌ترین فستیوال جهان با بالا گرفتن تب مهمانی و هیجان در سرتاسر برزیل به‌راه می‌افتد. کارناوال ریو بزرگ‌ترین جشن این کشور به شمار می‌رود که مردم سراسر جهان را به سمت این شهر می‌کشاند.

ساعت رسمی برازیلیا، پایتخت برزیل، ۵ ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. برای سفر به کشور برزیل باید ویزای برزیل دریافت کنید. پیشنهاد می کنیم برای سفر به این کشور اقدام به دریافت تورهای گروهی نمایید.

آب و هوای برزیل

آب و هوای برزیل بسیار متنوع است که بخش بزرگی از آن آب و هوای گرمسیری و پوشیده از جنگل های بارانی آمازون است، وجود رود آمازون دراین کشور باعث ایجاد طبیعتی زیبا و شگفت نگیز در این کشور شده است. علاوه بر آب و هوای گرمسیری ، برزیل دارای آب و هوای کوهستانی و نیمه خشک نیز می باشد. آب و هوای استوایی در شمال این کشور دیدیه می شود و همیشه پر بارارن است و شبیه به جنوب بشرقی آسیا می باشد. آب و هوای متنوع در این کشور باعث انتخاب این کشور برای سفر و گردشگری از سوی افراد بسیاری شود.

فرهنگ و رسوم مردم برزیل

در تمام این کشور زبان پرتغالی رایج است و به ندرت فردی را می بینید که به زبان دیگری صحبت کند، البته به دلیل مهاجرت در سال های اخیر به این کشور ممکن است گویش های متفاوت دیگری را نیز در شهرهای این کشور مشاهده کنید. اگر به زبان های انگلیسی و اسپانیایی آشنایی دارید می توانید به راحتی از جاذبه های گردشگری برزیل بدون نیاز به راهنما دیدن کنید؛

در برزیل آزادی مذهب حاکم است و هر کسی هر مذهبی را که بخواهد انتخاب می کند، ولی کلیسا بر زندگی سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی مردم بسیار تاثیرگذار است. مذهب کاتولیک به عنوان مذهب اصلی در برزیل شناخته می شود و سایر اقلیت‌ ها مانند پروتستان ‌، بودایی ، یهودی ، ‌شینتو ، ‌مسلمان نیز طرفدارانی دارد.

نکات مورد توجه در سفر به کشور برزیل

از مهمترین نکاتی که بایستی در هنگام سفر به کشور برزیل با تور برزیل به آنها توجه کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • احترام گذاشتن به آداب و رسوم مردم کشور برزیل.
  • پیروی از قوانین و مقررات وضع شده در این کشور.
  • به همراه داشتن مدارک شناسایی.
  • به همراه داشتن نقشه توریستی این کشور.
  • مطالعه در مورد آداب و رسوم این کشور.
    شما با توجه به موارد فوق می توانید سفر بسیار آسان و راحتی را داشته باشید

زندگی در برزیل

رفتار دوستانه بسیاری از برزیلی ها و تنوع فرهنگی، این کشور را به بزرگترین و تنها کشور پرتغالی زبان آمریکای جنوبی تبدیل کرده است. تعداد زیادی از اتباع خارجی ساکن در برزیل در سائوپائولو، ریودوژانیرو، برزیلی یا ماکئه زندگی می کنند. این امر عمدتا به دلیل وجود گزینه های اشتغال بیشتر و ایجاد زیر ساخت های بهتر در شهرهای بزرگ در مقایسه با زندگی در مناطق روستایی برزیل است.

بهداشت

برزیل یکی از معدود کشورهایی است که دسترسی جهانی رایگان به مراقبت های پزشکی را فراهم می کند. هر کسی که به طور قانونی در برزیل زندگی می کند می تواند از مشاوره پزشکی رایگان، معالجه بیمارستانی و جراحی هایی که توسط سیستم بهداشت عمومی ارائه می شود (SUS) بهره مند شود. با این حال، این سیستم دارای کمبود مالی است. زمان انتظار در بیمارستان های عمومی برای بیماران بسیار طولانی است. حدود 25 درصد از مردم سیستم مراقبت های بهداشتی خصوصی را ترجیح می دهند. امروزه بسیاری از شرکت ها به عنوان بخشی از پاداش خود برنامه های پزشکی خصوصی را به کارمندان خود ارائه می دهند. مهاجران باید قبل از شروع زندگی در برزیل، از داشتن بیمه درمانی خصوصی کافی اطمینان حاصل کنید زیرا هزینه های مراقبت های بهداشتی در بخش خصوصی می تواند بسیار بالا باشد.ارائه خدمات درمانی در شهرهای بزرگ خوب ارزیابی شده است. پزشکان عمومی، معالجه تخصصی و بیمارستان ها در شهرهای بزرگ برزیل به طور گسترده ای در دسترس هستند. هرچند اوضاع در مناطق روستایی برزیل متفاوت است. به خصوص در شمال شرقی، مراقبت های پزشکی همیشه در دسترس نیست. در بعضی از مناطق از جمله برازیلیا و کلیه مناطق روستایی یا جنگلی، واکسیناسیون تب زرد به شدت توصیه می شود، حتی اگر نیازی به ورود به ایالت نباشد. واکسن هپاتیت A و B و همچنین حصبه و هاری برای اقامت طولانی مدت توصیه می شود.

رانندگی کردن

بسیاری از مهاجران پس از ورود به برزیل، اتومبیل خریداری می کنند. به دلیل مالیات بالا، قیمت ماشین در برزیل نسبتاً گران می باشد. با این حال، خرید اتومبیل جدید هم ارزان تر و هم بسیار آسان تر از وارد کردن اتومبیل است. علاوه بر هزینه حمل و نقل، مالیات واردات قابل توجهی نیز به شخص تعلق می گیرد. کشور برزیل بزرگ ترین شبکه جاده ای در آمریکای جنوبی را دارد . رانندگی در برزیل می تواند از یک ماجراجویی هیجان انگیز گرفته تا تبدیل شدن به یک کابوس باشد، به ویژه در کلان شهرهایی مانند سائوپائولو یا ریودوژانیرو. مهاجران ساکن در برزیل می توانند تا شش ماه از گواهی نامه رانندگی ملی خود استفاده کنند، که به زبان پرتغالی ترجمه شده و توسط مقامات راهنمایی و رانندگی مهر شود.

اقتصاد

برزیل پنجمین کشور بزرگ از لحاظ جغرافیایی در جهان است. این کشور تنها کشور پرتغالی زبان در قاره آمریکا و بزرگ ترین کشور پرتغالی زبان در جهان است، علاوه بر این که یکی کشورهای چند فرهنگی است. علاوه بر این، کشور برزیل هفتمین کشور بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی و دومین اقتصاد بزرگ آمریکا می باشد. صندوق بین المللی پول حتی با وجود شرایط سیاسی یا اقتصادی فعلی، این چشم انداز را دارد که برزیل بتواند تا سال 2050 به پنجمین اقتصاد بزرگ تبدیل شود. برزیل از نظر تولید محصولاتی مانند قهوه، نیشکر و سویا در مقام اول، و از نظر سنگ آهن و تولید گوشت در مقام سوم و از نظر تولید غلات در مقام چهارم جهان قرار دارد.

مالیات

مالیات فعلی برزیل توسط قانون اساسی فدرال تنظیم می شود، که به دولت های فدرال، ایالتی و شهرداری ها قدرت جمع آوری مالیات را داده است. با توجه به چندین آیین نامه تصویب شده توسط هری ک از این نمونه های دولتی، سیستم مالیات برزیل بسیار پیچیده است و منجر به محیطی می شود که در آن از مالیات دهندگان خواسته می شود بسیاری از تعهدات، که شامل جمع آوری مالیات و گزارش است، را رعایت کنند. افرادی که در برزیل زندگی و کار می کنند با تعدادی مالیات روبرو هستند. اصلی ترین آن ها مالیات بر درآمد، مصرف و برخی از معاملات مالی است. علاوه بر مالیات های مستقیم، برزیل دارای سیستم پیچیده مالیات غیر مستقیم است. مالیات بر مصرف (کالاها و خدمات) تقریباً 44 درصد از کل درآمد مالیاتی برزیل را تشکیل می دهد. این با مالیات بر درآمد مستقیم (بر روی افراد و شرکت ها) اعمال می شود که منجر به 21 درصد کل درآمد مالیاتی می شود.

تحصیل

تحصیل در برزیل آن هم اجباری از شش سالگی آغاز می شود. همه کودکان به مدت 9 سال در مدرسه به تحصیل می پردازند. پس از آن، دانش آموزان می توانند سه سال دیگر به Ensino Médio (دبیرستان) بروند. مدارس دولتی رایگان هستند. با این حال، کودکان مهاجران تنها در صورت داشتن مهارت کافی در زبان پرتغالی می توانند در مدارس دولتی ثبت نام کنند و امتحان adapttação را که توسط مدرسه مورد نظر تعیین شده است پشت سر بگذرانند. همچنین تعدادی مدرسه خصوصی وجود دارد که بسیاری از آن ها توسط کلیسای کاتولیک اداره می شوند. بیشتر والدین مهاجران تصمیم می گیرند فرزندان خود را به یکی از مدارس بین المللی برزیل بفرستند. تعداد کمی از مدارس بین المللی موجود است، که اکثر آن ها در سائوپائولو، ریودوژانیرو، برزیلیا و ماکئه وجود دارند.اکثر مدارس مبتنی بر سیستم آموزشی آمریکایی یا انگلیس هستند و ممکن است فرصتی برای دانش آموزان فراهم کنند که لیسانس بین المللی (IB) در برزیل را به دست آورند. برای تأمین نیاز کودکان نخبه محلی که در مدارس بین المللی نیز شرکت می کنند، برخی مدارس مطابق برنامه ملی ملی برزیل فرصت هایی را برای تحصیل ایجاد کرده اند.

کار کردن

موفقیت اقتصادی برزیل و رشد نسبتاً پایدار، کار کردن در برزیل را به گزینه ای جذاب برای مهاجران از سراسر جهان تبدیل می کند. به عنوان مثال، صنعت نفت و گاز و همچنین رشد اقتصادی در شهرهایی مانند سائوپائولو فرصت های جالبی برای مهاجران دارند. با این وجود، افرادی که به کار کردن در برزیل فکر می کنند، باید قبل از مهاجرت از کشور خود، برنامه ریزی کاملی داشته باشند. بازار کار برای مهاجران بسیار رقابتی است و هر ساله تعدادی از مهاجران به کشور خود باز می گردند زیرا وضعیت اشتغال آن ها در برزیل همان چیزی نبود که انتظار می رفت. باید از این نکته آگاه بود که کار در برزیل معمولاً فقط با دانش کافی از زبان پرتغالی امکان پذیر است. مهاجران در برزیل به طور معمول از شرکت های خارجی و چند ملیتی که شعبه های محلی را در این کشور فعالیت می کنند منتقل می شوند. بیشتر مهاجران خارجی که در برزیل کار می کنند در حوزه هایی مانند مهندسی یا بخش فناوری پیشرفته مشغول به کار هستند. صنعت پتروشیمی که عمدتاً در ریو دوژانیرو و ماکئه (شهر نفت) مستقر است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا چین_بهترین قیمت

ویزا چین انواع مختلف ویزای چین ویزای چین انواع مختلفی داشته و هر فردی با توجه به هدف خود از سفر به چین، باید برای

تور بالی احظه آخری

بالی، در واقع جزیره‌ای بسیار زیبا و شگفت انگیز در محل تلاقی آب‌ها اقیانوس آرام و هند واقع شده است و یکی از از جزیره‌های

برگزارکننده تورهای خارجی

تور های خارجی که در آژانس پارساگشت انجام می‌شود خدماتی را برای مسافران گرامی درنظر می‌گیرد. در ادامه، انواع آفر تور خارجی  را برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور برزیل پاییز1403

هلدینگ گردشگری پارسا گشت