تور دبی با پرواز ایرعربیا

تور دبی

بیشترین درخواست تور امارات برای شهر دبی می‌باشد. چرا که این شهر دارای امکانات تفریحی و گردشگری زیادی می‌باشد و همچنین اکثر امور مربوط انگشت نگاری ویزای کشورهای مختلف نیز در این شهر انجام می‌شود. شما برای سفر به امارات حتما باید ویزا بگیرید. ویزای امارات برای مدت زمان 14 روز معتبر می‌باشد. با توجه به شرایط آب و هوایی کشور امارات، بهترین زمان سفر به این کشور پائیز و زمستان می‌باشد.

پرواز ایرعربیا به مسیر دبی به فرودگاه شارجه می رود و ترنسفر فبه تعدادمحدودی از هتل ها انجام می شود.

شرایط اخذ ویزای امارات؛ با قواعد و قوانین جالب!

ویزای امارات به صورت الکترونیکی و از طریق یک کفیل (آژانس هواپیمایی، یک شرکت و یا غیره) اقدام می‌شود. در حال حاضر تمامی ویزاهای دبی به صورت 14 روزه صادر می‌شود. هزینه درخواست ویزای امارات 275 درهم می‌باشد اما باید توجه داشته باشید که اکثرا ویزای دبی (با توجه به قوانین سفارت این کشور) در قالب تورهای گروهی اقدام می‌شود. برای درخواست ویزای امارات باید بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل، کپی پشت و روی کارت ملی، کپی از تمامی صفحات شناسنامه و فرم درخواست ویزای امارات به سفارت این کشور ارائه شود. حدودا در 3 روز کاری به درخواست ویزای امارات پاسخ داده می‌شود.

نکته مهم: دختران مجرد و زیر 18 سال به هیچ وجه نمی‌توانند تنهایی برای اخذ ویزای امارات اقدام کنند. برای درخواست ویزای امارات برای آقایان زیر 18 سال نیز حتما باید کپی کارت ملی و شناسنامه پدر و مادر ایشان ارائه شود.

نکته مهم: با توجه به شرایط ویزای امارات، امکان فروش تور امارات به افراد زیر 18 سال میسر نیست و همچنین تورهای امارات (با توجه به قوانین ویزای این کشور) برای مدت زمان کمتر از 6 روز امکان پذیر نمی‌باشد.

بهترین زمان سفر به امارات

در این قسمت، قصد داریم بهترین زمان سفر به امارات از لحاظ آب و هوا و هزینه‌ای را به شما اعلام کنیم تا در تصمیم گیری کمک شایانی به شما کرده باشیم!

بهترین زمان سفر به امارات از نظر آب و هوا؛ پائیز و زمستان!

با توجه به اینکه آب و هوای امارات گرم و خشک می‌باشد، قطعا فصول پائیز و زمستان بهترین زمان سفر به امارات می‌باشد. در این فصل شما آب و هوای معتدلی در امارات را تجربه می‌کنید، قیمت هتل‌ها تا حدودی افزایش یافته است و همچنین تعداد زیادی از گردشگران در کشور امارات می‌باشند.

بهترین زمان سفر به امارات از نظر هزینه‌ای؛ قطعا تابستان!

در این بازه زمانی آب و هوای امارات به شدت گرم و خشک می‌باشد و جمعیت گردشگران با کاهش چشمگیری روبرو می‌شود. در فصل تابستان جشنواره‌ها و رویداد‌های ورزشی متعددی برگزار می‌شود و هزینه‌های اقامت و تفریحات نیز به شدت کاهش می‌یابد!

اطلاعات ضمانت نامه بانکی تورهای امارات؛ نگران نباشید!

با توجه به اینکه تورهای امارات عموما به صورت گروهی برگزار می‌شود، شما نیازی به پرداخت ضمانت نامه بانکی ندارید. اما اگر درخواست ویزای تک امارات را داشته باشید، حتما باید یک چک ضمانت در وجه آژانس هواپیمایی صادر کنید. مبلغ چک ضمانت برای هر نفر 10,000,000 تومان می‌باشد و تاریخ پرداخت آن باید برای 2 روز پس از بازگشت از امارات باشد.

خدمات تور امارات؛ مطابق انتظار شما!

خدماتی که در ادامه به شما اعلام می‌کنیم، خدمات کلی تور امارات می‌باشد و این خدمات ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات تور امارات عبارتند از:

  • اخذ ویزای امارات
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی می‌باشد)
  • ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای محلی
  • تور لیدر فارسی زبان

قیمت تور امارات؛ هزینه تور امارات به چه شکل تعیین می‌شود؟

قیمت تور امارات به 3 پارامتر خطوط هوایی، هتل محل اقامت شما و نرخ روز درهم بستگی دارد. معمولا فقط 2 ایرلاین ماهان و ایران ایر به سمت دبی پرواز می‌کنند. هزینه هتل‌های امارات بر حسب درهم محاسبه می‌شود. توجه داشته باشید که هتل محل اقامت شما هرچه به مرکز شهر نزدیک باشد باید هزینه بیشتری برای اقامت بپردازید و هرچه هتل شما از مرکز شهر دورتر باشد، هزینه کمتری برای اقامت می‌پردازید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین نوروز1404_02157749

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین

هتل های آنتالیا

هتل های یوآل و آل آنتالیا  all چیست؟ این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور دبی با پرواز ایرعربیا

هلدینگ گردشگری پارسا گشت