تور روسیه پرواز ماهان

تور روسیه پرواز ماهان

پکیج تور روسیه

 

تور مسکو و سن پترزبورگ

41/990/000 تومان 75 دلار

تور مسکو

25/740/000 تومان 75 دلار

فصل بهار در روسیه

اگر از لحاظ قیمت بخواهید به مسکو، سنت پترزبورگ سفر کنید در فصل بین ماه مارس تا آخر خرداد که بهار روسیه نیز هست بهترین زمان به سفر به روسیه از لحاظ کاهش هزینه ها به حساب می آید. روسیه یکی از مقصد های مسافران ایرانی است که مدام انتخاب می شود اما نه در فصل بهار! و یادتان باشد که گردشگران ایرانی هم بخش مهمی از مسافران کشور روسیه را تشکیل می دهند. آب و هوای روسیه در فصل بهار آن قدر سرد نیست ولی حتما باید لباس گرم همراه داشته باشید. همه چیز اعم از هتل ها، پروازها، و حتی گشت شهری و استفاده از تاکسی برای شما ارزان به حساب می آید و اگر به دنبال کاهش هزینه های سفر خود هستید بهترین زمان سفر به روسیه از لحاظ قیمت و کاهش هزینه ها فصل بهار است.

شرایط اخذ ویزای روسیه؛ گروهی اقدام کنید نگران نباشید!

ویزای توریستی روسیه هم در قالب تورهای گروهی این کشور اخذ می‌شود و هم به صورت انفرادی موفق به اخذ ویزای روسیه خواهید شد. برای درخواست ویزای روسیه برای تور روسیه به مدارکی همچون بلیط قطعی رفت و برگشت هواپیما، واچر قطعی هتل، 2 قطعه عکس 3×4، پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و فرم درخواست ویزای روسیه نیاز دارید. جواب درخواست ویزای توریستی روسیه حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست برای شما صادر می‌شود و این ویزا، تا 30 روز پس از صدور معتبر است.

برای چه کاری می‌خواهید به روسیه سفر کنید؟

اگر آب و هوای معتدل حال شما را خوب می‌کند، بهتر است از اوایل خرداد تا اواخر شهریور به روسیه سفر کنید. اما اگر به دنبال سرمای استخوان سوز هستید، بهتر است در فصل پائیز و زمستان به روسیه سفر کنید! در دو فصل بهار و تابستان روسیه در شلوغ ترین حالت خود قرار دارد و در زمستان و پائیز، گردشگران کمی به روسیه سفر می‌کنند. توجه داشته باشید که هزینه‌های اقامت روسیه در 4 فصل سال تقریبا یکسان می‌باشد!

ارائه ضمانت نامه بانکی الزامی نیست!

ضمانت‌نامه بانکی از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود. هدف دریافت ضمانت‌نامه بانکی، اعتماد به بازگشت متقاضیان می‌باشد. چرا که اگر مسافران روسیه به کشور خود بازنگردد، اعتبار آژانس مسافرتی در نزد سفارت خانه از بین می‌رود. با توجه به اینکه کشور روسیه شرایط پناهندگی ندارد، لزومی به ارائه ضمانت نامه بانکی برای تورهای روسیه نیست!

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین گروهی

تور چین پکن پکن بزرگترین شهر کشور پهناور چین و پایتخت این کشور پرجمعیت آسیایی است، شهر پکن جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در خود جای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور روسیه پرواز ماهان

هلدینگ گردشگری پارسا گشت