تور فرانسه نوروز1403

شرایط اخذ ویزا در تورهای فرانسه نوروز 1403

مناسبت‌ها هیچ تاثیری در اخذ ویزای فرانسه نخواهند داشت. فقط ممکن است با توجه به افزایش متقاضیان، درخواست ویزای شما با کمی تاخیر پاسخ داده شود. شرایط کلی اخذ ویزای فرانسه به این صورت است که اگر شینگن اولی هستید (تا به حال ویزای شینگن نداشته‌اید)، موفق به اخذ ویزای این کشور نخواهید شد.

تمکن مالی و گردش حساب نیز از دیگر شرایط اخذ ویزای فرانسه هستند. گردش حساب مورد نیاز ویزای فرانسه، باید برای 3 ماه اخیر باشد. ایده‌آل ترین مبلغ تمکن مالی نیز چیزی در حدود 100,000,000 تا 150,000,000 تومان برای هر نفر می‌باشد.

بهترین زمان خرید تور فرانسه نوروز 1403

با توجه به اینکه زمان جوابدهی به درخواست ویزای فرانسه در حدود 21 روز کاری به طول می‌انجامد و همچنین برای حضور در سفارت این کشور حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست می‌توانید حضور داشته باشید؛ بهترین زمان خرید تور فرانسه نوروز 1403 حدودا بین 30 تا 40 روز قبل از تاریخ سفر می‌باشد. در صورتی که دارای ویزای فرانسه هستید، می‌توانید حتی 7 روز قبل از تاریخ سفر نیز برای خرید تور اقدام کنید.

ضمانت نامه مورد نیاز تور فرانسه نوروز 1403

ضمانت‌نامه تور فرانسه نوروز 1403 به منظور اعتماد به بازگشت متقاضیان دریافت می‌شود. توجه داشته باشید که ضمانت‌نامه تور فرانسه از سوی آژانس‌های مسافرتی دریافت می‌شود و هیچ ارتباطی به سفارت‌خانه‌ها ندارد. مبلغ این ضمانت‌نامه‌ها براساس شرایط متقاضیان تعیین می‌شود و این مبلغ از 400 میلیون تومان تا 1 میلیارد تومان متغییر است. ضمانت‌نامه تور فرانسه نوروز به صورت ضمانت‌نامه و یا چک تضمین شده بانکی دریافت می‌شود.

خدمات تور فرانسه نوروز 1403

خدمات تور فرانسه نوروز 1403 که در ادامه به شما اعلام می‌شود، خدمات رایج این تورها می‌باشد و ممکن است در هر پکیجی متفاوت باشد. خدمات رایج تور فرانسه نوروز به شرح زیر می‌باشد:

  • اخذ ویزای توریستی شینگن فرانسه
  • بلیط رفت و برگشت هواپیما
  • اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه
  • گشت شهری
  • ترانسفر بین شهری و فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • راهنمای محلی
  • بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30,000 یورو

دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه فرانسه در نوروز 1403

اختلاف قیمت تور‌های مشابه فرانسه در نوروز 1403 به دلیل سود آژانس‌ها و کارگزاران تور پاریس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور فرانسه نوروز 1403 شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور فرانسه نوروز 1403 شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به تبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا مولتی چین-02157749

درباره چین کشور پهناور چین با جمعیتی بیش از ۱.۳۵ میلیارد نفر، پرجمعیت‌ ترین کشور جهان است، همچنین از نظر مساحت، چهارمین کشور بزرگ جهان محسوب

تور ارزان یکروزه – اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل برای تجربه یک سفر خاطره‌انگیز با هم به اردبیل خوش آب‌وهوا سفر می‌کنیم   شاید چیزی از شهر مقدس نشنیده باشید؛

تور ارزان مشهد

جاهای دیدنی مشهد که نباید از دست دهید+ عکس و آدرس مشهد از جمله مهم‌ترین مقاصد گردشگری داخلی در ایران است که طیف متنوعی از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور فرانسه نوروز1403

هلدینگ گردشگری پارسا گشت