تور لحظه آخری استانبول

تور لحظه آخری استانبول

درباره تور لحظه آخری استانبول

بی شک داشتن یک تور استانبول خوب، با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه یکی از دغدغه‌های گردشگران است. اما اگر شما محدودیت زمانی برای سفر کردن ندارید، به دنبال سفرهای غیر قابل پیش بینی هستید، یا نمی‌خواهید هزینه زیادی بابت سفرتان نکنید، به دنبال تور لحظه آخری استانبول باشید. تورهای لحظه آخری خارجی، معمولا برای کشورهای بدون ویزا می‌باشد.

اما آیا همیشه تور لحظه آخری استانبول مناسب است؟

برای خرید تور لحظه آخری استانبول به این 8 نکته توجه کنید:

1. تور لحظه آخری استانبول به معنای ارزان بودن نیست!

تور زمینی استانبول معمولا به صورت گروهی و آن هم در ایام خاصی مثل نوروز برگزار میشود و امکان لحظه آخری شدن آن خیلی زیاد نیست. همچنین پرواز‌های این مسیر نیز معمولا خالی نمی مانند. پس نباید توقع داشته باشید که همیشه تور لحظه آخری استانبول به پستتان بخورد. اگر در تعطیلات یا آخر هفته‌ها برنامه سفر به استانبول را دارید، قید تور لحظه آخری را بزنید. در تعطیلات و آخر هفته‌ها خرید تور آخرین لحظه استانبول، یعنی پر بودن و به اوج قیمت رسیدن تورها.

2. پر طرفدارترین هتل‌ها در تور لحظه آخری استانبول

خبر خوب این است که در تور لحظه آخری استانبول شما خودتان می‌توانید هتل‌تان را انتخاب کنید. پس در تورهای آفری استانبول خالی بودن پرواز است که بیشترین تاثیر را در پائین آمدن قیمت تور دارد. در تور لحظه آخری شما با پروازی که به شما پیشنهاد شده، متناسب با بودجه منطقه و سلیقه تان می‌توانید هتل 3 تا 5 ستاره رزرو کنید. استثنائا در تور لحظه آخری استانبول شما در هتل و کیفیت آن محدودیت ندارید.

3. زمان‌های مناسب خرید تور لحظه آخری استانبول

این مقاطع زمانی بهترین فرصت برای سفر به استانبول با استفاده از ظرفیت‌های لحظه آخری است:

  • اوایل مهرماه به خاطر شروع مدارس
  • روزهای اول هفته
  • اواخر فروردین و بعد از تعطیلات نوروز
  • بهمن و اسفند ماه (معمولا در این دو ماه تورهای لحظه آخری بیشتر به پستتان می‌خورد)

تمامی موارد بالا بدون در نظر گرفتن تعطیلات و مناسبت‌هاست.

4. نحوه خرید تور لحظه آخری استانبول

معمولا آژانس‌های مسافرتی اکثر تورهای خود را در قالب تورهای لحظه آخری تبلیغات می‌کنند. بماند که بسیاری از پیامک‌ها و تبلیغات لحظه آخری که می‌بینید واقعا به معنای لحظه آخری و ارزان نیستند.

اگر آماده سفر هستید، یعنی طی امروز و فردا می‌توانید به استانبول سفر کنید باید منتظر پیامک تور استانبول لحظه آخری باشید. همینطور از آژانس‌های مسافرتی که مجری تورهای استانبول هستند بخواهید شما را در لیست مسافرانی قرار دهند که پیگیر تور‌های لحظه آخری برای استانبول هستند. در این صورت شما جزء افرادی قرار می‌گیرید که در جریان ارزان شدن تور لحظه آخری استانبول هستید.

5. تور لحظه آخری استانبول چند در صد ارزان‌تر هستند؟

همانطور که گفته شد قیمت تور لحظه آخری استانبول بر اساس قیمت بلیط پرواز و هتل تشکیل می‌شود. شما می‎توانید تورهای لحظه آخری را حداقل 20 تا 50 درصد‌ ارزان تر از نرخ عادی رزرو کنید.

اما بدانید: گاهی رزرو هتل بی‌کیفیت تنها به دلیل ارزان بودن، باعث هدر رفتن سرمایه و زمان شما می‌شود. اما با مقایسه کیفیت و قیمت تورها در سایت پارساگشت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تور استانبول ارزان در عین داشتن هزینه مناسب، از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

6. اهمیت ساعت رفت و برگشت در قیمت تور لحظه آخری استانبول

معمولا پرواز‌های صبح در مسیر استانبول طرفدار بیشتری دارند، پس در پرواز‌های صبح استانبول خیلی امید به گرفتن بلیط لحظه آخری نداشته باشید. در کل پرواز‌های عصر یا شب برای تور لحظه آخری استانبول قیمت مناسب‌تری دارند.

7. خرید تور لحظه آخری استانبول برای تعطیلات نوروز

استانبول به دلیل نزدیکی و شباهت فرهنگی و آب و هوایی جزء اولین مقاصد سفر نوروزی برای ایرانی‌هاست. هوای دلچسب بهاری بهترین بهانه برای سفر به این شهر دوست داشتنی است. استقبال از تور نوروزی استانبول آنقدر زیاد است که تورها، بهترین هتل‌ها، ساعت‌های مناسب پروازی به سرعت پر می شود. قیمت تور نوروری استانبول مانند تمامی تورهای داخلی و خارجی دیگر دارای افزایش نرخ می‎شود. پس سعی کنید اگر برنامه سفرتان مشخص است اوایل اسفند تورتان را رزرو کنید تا تور استانبول با امکانات مد نظرتان را داشته باشید.

2. بهترین زمان خرید تورهای لحظه آخری استانبول؟

بهترین زمان خرید تورهای لحظه آخری استانبول، اوایل مهرماه (به دلیل شروع فصل مدارس)، روزهای اول هفته، اواخر فروردین و بعد از تعطیلات نوروز، خرداد و دی ماه (به دلیل شروع فصل امتحانات) و بهمن و اسفند ماه به دلیل شلوغی آخر سال می‌باشد. در این بازه‌های زمانی شما بیشترین تورهای لحظه آخری را در دسترس دارید.

شرایط خرید تور استانبول در های سیزن

پروازهای استانبول در های سیزن

تابستان و اوایل بهار یعنی ایام نوروز دوران های سیزن برای خرید بلیط تور استانبول است، یعنی در این ایام قیمت بلیط گران است و خرید تور استانبول از تهران و سایر شهرها در این ایام به افرادی پیشنهاد می‌شود که برای تفریح و استراحت سفر می‌کنند. در تابستان هوای استانبول نسبتا گرم است و با توجه به شرجی بودن هوا تا حدودی به هوای شمال کشور خودمان در تابستان شباهت دارد، تابستان به صورت کلی ایام توریستی محسوب می‌شود و گرانی این فصل به همین دلیل است. نوروز آب و هوای استانبول مطلوب می‌باشد و زنده شدن دوباره زمین این شهر را بیش از پیش دیدنی می‌کند. در دیگر ماه‌های بهار ممکن است باران‌های شدید و مداوم را در استانبول شاهد باشیم که ممکن است تور ترکیه استانبول شما را تحت تاثیر قرار دهد.

هتل‌های استانبول در های سیزن

برای رزرو تور استانبول در این ایام باید توجه داشته باشید که قیمت هتل‌ها در این ایام تقریبا دو برابر می‌شود. هتل‌های استانبول به صورت کلی کیفیت مطلوبی ندارند و هرچه بیشتر به میدان تکسیم نزدیک باشند بدون توجه به کیفیت قیمت‌شان افزایش می‌یابد.

نزدیک بودن به میدان تکسیم مزیت محسوب می‌شود چون از هزینه حمل و نقل شما کاسته می‌شود.

نقشه مراکز دیدنی و تفریحی استانبول

بنابراین اگر می‌خواهید در های سیزن توراستانبول خریداری کنید ما هتل‌های زیر را به شما پیشنهاد می‌دهیم. هتل‌های سه ستاره استانبول اکثرا کیفیت نامطلوبی دارند و ما با این پیش فرض که شما برای گردش و استراحت قصد خرید تور استانبول را دارید، هتل‌های چهار ستاره به بالا را پیشنهاد می‌دهیم، زیرا هتل‌های سه ستاره واقعا کیفیت خوبی ندارند.

آب و هوای استانبول در بهار

بهار یکی از زمان های مناسب برای سفر به استانبول است، زیرا از میزان بارش فصلی کم شده و هوا باطراوت است. در فصل بهار حراجی ها و برنامه های ویژه نوروز در این فصل انجام میشود که همه اینها باعث شده شما سفر خوبی را تجربه کنید. فصل بهار در استانبول از اواسط اسفند تا اواسط خرداد است که بهترین شرایط برای یک سفر عالی به استانبول برای همگان میباشد. در طی ماه های مارس تا می شدت باران کمتر و هوا مساعدتر ولی قیمت اقامتگاه ها و بلیط های شرکتهای هواپیمایی مقرون به صرفه است. قیمت تورهای استانبول را در سایت سه کلیک در فصل بهار جستجو کنید که بسیار قیمت آن مناسب می باشد.

آب و هوای استانبول در تابستان

تعطیلی مدارس در فصل تابستان باعث شده شهر استانبول شلوغ شود و شرایط آب و هوایی ترکیه نسبت به بقیه ماه ها گرمتر است. اگر می خواهید سفری ارزان داشته باشید تور استانبول ارزان را در فصل بهار تا پاییز به خصوص در وسط ماه تنظیم کنید. توجه کنید در فصل تابستان جشنواره های بزرگی اجرا میشود. فصل تابستان از اواسط خرداد تا اواسط شهریور و جالب است گران ترین سفر در این فصل انجام میشود به دلیل جشنواره ها و شرایط مناسب و برگزاری تورهای متنوع از محبوبیت خوبی در بین گردشگران برخوردار است.

آب و هوای استانبول در پائیز

در فصل پاییز قیمت تورهای مربوط به استانبول مبلغ زیادی کمتر و در این فصل شرایط جوی مناسبی حاکم است، بنابراین بعد از فصل پاییز بهترین زمان برای سفر به استانبول است. توجه داشته باشید در نیمه اول پاییز سعی کنید به استانبول بروید چونکه در نیمه دوم پاییز بارندگی ها افزایش پیدا میکند و با کوتاه بودن روز گشت و گذار سخت میشود. تور استانبول به شما این اجازه را میدهد که شما با توجه به سلیقه خودتان رزرو هتل و خرید بلیط انجام دهید. این فصل بین ماه های سپتامبر تا نوامبر است دمای هوا بین 10 تا 22 درجه سانتی گرداد متغییر میباشد. شما میتوانید در این فصل بهترین هتل استانبول را رزرو کنید و مبلغ کمتری پرداخت کنید.

آب و هوای استانبول در زمستان

اگر هدفتان از سفر به استانبول گشت و گذار و تفریح است سعی کنید برنامه سفر خود را در فصل زمستان نگذارید. زیرا شرایط آب و هوایی مناسبی برای گشت و گذار ندارد. اگر برای خرید به استانبول میروید این فصل مناسب و حراجی های کریسمس بسیار قابل توجه است. در فصل زمستان در استانبول را میتوان ارزان ترین فصل برای رزرو هتل در این شهر دانست.

فرودگاه های استانبول

شهر استانبول به دلیل حجم بالای گردشگران داخلی و خارجی شاهد حجم بالایی از ترافیک در بخش حمل و نقل است به همین دلیل فرودگاه های مختلفی احداث و توسعه یافته است.در حال حاضر دو فرودگاه جدید استانبول و صبیحه گوکچن پاسخگوی پروازهای داخلی و بین المللی هستند. این فرودگاه در ساحل دریای سیاه و بعد از اتمام جایگزین فرودگاه آتاتورک می‌شود.

رزرو تور استانبول ارزان

قیمت تور استانبول برای اغلب مسافران ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است. البته این موضوع می‌توانید با علت سفر آنان نیز مرتبط باشد. مثلا برخی افراد به قصد خرید به استانبول می‌روند و بیشتر زمان خود را در فروشگاه‌ها و بیرون هتل می‌گذرانند پس این افراد بهتر است هتل آپارتمان‌ها یا هتل‌های معمولی برای اقامت خود انتخاب کنند. خرید تور استانبول ارزان گزینه مناسبی برای این دسته از افراد است. البته اگر قصد رزرو تور استانبول ارزان را دارید این تنها ترفند موجود برای کاهش هزینه‌های شما نیست. شما می‌توانید با بررسی خدمات تورهای استانبول که در لیست می‌بینید اقدام به رزرو تور استانبول چارتر کنید و با کمترین قیمت تور استانبول به این شهر تاریخی سفر کنید.

 

آفر تور استانبول

خرید آفر تور استانبول یکی دیگر از راه‌های صرفه جویی در هزینه‌های سفر به استانبول است (آفر به معنای تخفیف ویژه و بسیار قابل توجه است). تور آفری استانبول اغلب در ماه‌های کم گردشگر سال به منظور افزایش میزان فروش تور، توسط آژانس‌های مسافرتی به گردشگران ارائه می‌شود. میزان آفری که برای تور استانبول در نظر گرفته می‌شود بسته به آژانس مسافرتی متغیر است؛ اما میزان آفر در فصول و زمان‌های کم گردشگر سال افزایش می‌یابد.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تورمالدیو بهترین قیمت

تور مالدیو هترین زمان برای سفر به مالديو بین ماه‌های آذر تا فروردین است دسامبر و آوریل است که آب و هوا خشک‌تر است، وزش

تور ارزان تفلیس پاییز1402

تفلیس شهر زیبا و تاریخی تفلیس پایتخت و مهمترین شهر کشور گرجستان است، تفلیس یکی از معروفترین شهرهای قاره اروپا می‌باشد که شاهد فراز و

تور کوالالامپور ژانویه2024

همه‌ی دلایل مهم برای رزرو تور مالزی ثبت سابقه‌ی سفر قوی و هزینه‌ی کم در مدت اقامت از مزیت‌های رزرو تور مالزی هستند. البته این

تور استانبول بهترین قیمت

استانبول استانبول یکی از بزرگترین شهرهای کشور ترکیه است که تقریبا در تمامی روزهای سال مملو از توریست‌های خارجی است که برای بازدید از جاذبه‌های

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *