تور لحظه آخری دبی | بهترین کیفیت

تور لحظه آخری دبی 

اگر ویزا ندارید، به دنبال این تور نباشید

اگرچه ویزای امارات امکان تهیه تور دبی فوری و سفر بدون برنامه به این کشور را نمی‌دهد اما این موضوع دلیل بر آن نیست که نتوان تور لحظه آخری دبی را تهیه کرد. ممکن است بعد از اخذ ویزا، خوش شانس باشید و تور دبی را با قیمت ارزان‌تر از استاندارد همان تور تهیه نمایید.

 فقط پرواز دبی لحظه آخری می‌شود

اکثر برگزار کنندگان تور دبی، تنها قادر به چارتر کردن پروازهای ایرانی دبی هستند و توانایی چارتر کردن هتل‌های دبی را ندارند. در نتیجه منظور از تور دبی لحظه آخری، در بیشتر موارد خرید بلیط پرواز دبی با قیمت ارزان‌تر است و در رزرو هتل تخفیفی شامل حال شما نخواهد شد. البته ممکن است در برخی موارد خود هتل به دلیل کاهش حجم مسافرین و خالی ماندن اتاق‌ها، تخفیف ویژه‌ای به مجری مستقیم تور بدهد و این موضوع باعث لحظه آخری شدن تور دبی خواهد شد.

 لحظه آخر یا تور هفته آخر؟!

برگزار کننده تور دبی یا تورهای مسافرتی سایر کشورهایی که سفر به آن‌ها به ویزا دارد، می‌دانند که در صورتی که ظرفیت تور آن‌ها خالی بمانند دیگر به سختی می‌توانند آن را تکمیل نمایند. از این رو سعی می‌کنند تا ظرفیت تور را به گونه مشخص نمایند ظرفیت آن تکمیل شود. اما پر نشدن ظرفیت تورها امری اجتناب ناپذیر است و گاهی پیش می‌آید که یک هفته مانده به برگزاری تور همچنان بسیاری از صندلی‌ها خالی هستند. در این حالت برگزار کننده، تور را به صورت تور دبی لحظه آخری ارائه می‌دهد. پس اگر عجله کنید می‌توانید با درخواست ویزای فوری دبی، ظرف دو روز تور دبی را تهیه کنید.

خدمات باید یکسان باشد!

قیمت پایین تور دبی لحظه آخری نسبت به کیفیت خدمات و امکاناتش مهمترین مزیت آن است. زیرا شما با پرداخت هزینه‌ای کمتر، یک تور با کیفیت و خوب را تجربه خواهید کرد. حتی اگر این تور با یک هتل سه ستاره خوب بسته شود. زیرا در شهر لوکس دبی، حتی هتل‌های 3 ستاره نیز مجلل و بسیار با کیفیت هستند. از این بابت نگران نباشید.

قیمت تور به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟

قیمت تور لحظه آخری دبی به فاکتورهایی چون ساعت پرواز، ایرلاین، هتل محل اقامت و مدت زمان اقامت در دبی بستگی دارد. ایرلاین‌های ایرانی قیمت مناسب‌تری دارند، هتل‌های کم‌تر شناخته شده، تخفیفات بیشتری را ارائه می‌دهند. همچنین هرچه مدت اقامت شما بیشتر باشد، هزینه تور بیشتر اما مقرون به صرفه‌تر خواهد شد.

اینگونه تور دبی را لحظه آخری بخرید

اگرچه مدت اعتبار ویزای توریستی امارات 14 روز است، اما با اخذ این ویزا، شما 1 ماه زمان دارید تا به از این ویزا استفاده کنید. پس شما می‌توانید از 1 ماه قبل از تاریخ مورد نظرتان، اقدام به اخذ ویزای دبی نموده و تا چند روز مانده به اتمام تاریخ اعتبار ویزا، برای یافتن یک تور لحظه آخری دبی تلاش کنید. البته باید مراقب سررسید این مهلت یک ماهه استفاده از ویزای خود باشید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین نوروز1404_02157749

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین

هتل های آنتالیا

هتل های یوآل و آل آنتالیا  all چیست؟ این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور لحظه آخری دبی | بهترین کیفیت

هلدینگ گردشگری پارسا گشت