تور هند پرواز ماهان پاییز1402

تور هند 

تور هند پاییز 1402 قیمت بالاتری نسبت به سایر فصول دارد. زیرا پاییز شلوغ‌ترین فصل سال در هند است و مسافرین زیادی از سراسر دنیا تور هند را رزرو می‌کنند. قیمت تور هند نیز به همین دلیل در پاییز بیشتر از همیشه است. اگر شما هم قصد رزرو این تور را دارید، باید از مواردی مانند آب و هوا، مسیر سفر و تورهای ترکیبی این کشور مطلع باشید. در غیر این صورت امکان تلخ شدن کام سفر برایتان و.جود دارد.

تهران بمبئی و تهران دهلی؛ مسیر پروازهای ایرانی

پرواز تهران دهلی و بمبئی را دو ایرلاین ایرانی ماهان و ایران ایر انجام می‌دهند. البته ایرلاین‌های خارجی نیز از جمله قطر ایرویز (Qatar airways) و (Emarat airways) روزانه به این دو شهر پرواز دارند. قیمت بلیط چنین پروازهایی نیز بیشتر از ایرلاین‌های ایرانی است. اما مهم‌ترین مزیت رزرو تور به وسیله ایرلاین‌های خارجی تغییر دادن مدت اقامت می‌باشد. زیرا در صورت رزرو تور هند پاییز 1402 با ایرلاین‌های ایرانی به دلیل محدودیت در تعداد پروازها مدت اقامت 6 شب یا 7 شب خواهد بود.

از چه شهرهایی می‌توان به هند پرواز داشت؟

برای سفر به هند باید خود را به تهران یا شیراز برسانید. البته از شهر شیراز فقط پرواز ایرلاین‌های خارجی برقرار است، اما از تهران می‌توانید با پروازهای ایرانی نیز به این کشور سفر کنید.

تور هند پاییز 1402 را دو هفته قبل از سفر رزرو کنید

با توجه به اینکه تعداد پروازهای ایرانی مسیر هند دارای محدودیت است. همچنین برای ورود به این کشور به ویزا نیاز دارید، باید تور هند پاییز 1402 را حدود 10 الی 20 روز قبل از تاریخ سفرتان رزرو نمایید.

پکیج های تور هند

 

تور هند؛ ارزان‌ترین تور آسیای شرقی

قیمت تور هند، با احتساب هزینه‌ی حداکثر 500 دلاری که در آن هزینه می‌کنید، باز هم آنقدر پایین است که بتوان آن را ارزان‌ترین تور آسیای شرقی دانست. البته این به معنای پایین بودن کیفیت تور هند نیست، بلکه پکیج‌های مسافرتی هند به دلیل نحوه‌ی برگزاری آن‌ها ارزان هستند. با این حال قیمت همه تورهای هند هم پایین نیست. ما پکیج‌های سفری متنوعی به مقصد شهرها مختلف هندوستان داریم که با توجه به هدف و بودجه‌ی شما برای سفر به شبه‌جزیره برنامه ریزی شده‌اند.

آشنایی با فرهنگ، تاریخ و طبیعت هند در تور مثلث طلایی

تور مثلث طلایی هند به صورت گروهی و با پرواز ایرانی ماهان انجام می‌شود. همین موضوع هم دلیل هزینه‌ی پایین این پکیج مسافرتی است. با این حال قیمت کم تور مثلث طلایی تنها دلیل تعداد زیاد تقاضا برای رزرو این پکیج مسافرتی نیست. بلکه با رزرو این تور می‌توانید همراه با ما از مهم‌ترین جاذبه‌های سه شهر مهم هند یعنی دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید. در بخشی از سفر نیز به بازارهای سنتی و مدرن هند می‌رویم و سوغاتی‌های خوراکی نظیر ادویه و ساری را خریداری می‌کنیم

ویزای هند؟! کار سختی در پیش ندارید!

شما باید حداقل دو هفته قبل از تاریخ سفرتان، اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار را به همراه مدارک زیر به کارشناسان تور ارائه دهید. پس از ارائه مدارک فرایند اخذ ویزای توریستی هند آغاز می‌شود. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هند:
  • اسکن پشت و روی کارت ملی
  • اسکن تمامی صفحات شناسنامه
  • اسکن عکس 5*5
  • اسکن فرم تکمیل شده ویزای هند
آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

اخذ ویزا بالی_بهترین قیمت

اخذ ویزای توریستی اندونزی برای اخذ ویزای توریستی اندونزی برای ایرانیان، شرایط و مدارک خاصی لازم است: پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه و دو صفحه

تورنتو کانادا

تورنتو کانادا  تورنتو کانادا وقتی سخن از چند فرهنگی بودن، کیفیت بالای زندگی و بناهای دیدنی می‌شود، چه کسی می‌تواند از تورنتو چشم پوشی کند؟ شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور هند پرواز ماهان پاییز1402

هلدینگ گردشگری پارسا گشت