تور ویتنام10شب بهمن ماه1402

تور ویتنام

تورهای ویتنام فقط ترکیبی برگزار می‌شود

تورهای ویتنام ۹ و ۱۰ روزه برگزار می‌شوند. به این صورت که در پکیج‌های ۱۰ روزه در ابتدا ۳ شب در شهر «یو‌شی‌مین» اقامت خواهید داشت. سپس با پرواز داخلی به شهر «دانانگ» می‌روید و ۳ شب هم در این شهر می‌مانید. پس از آن دوباره با پرواز داخلی به شهر «هانوی» می‌روید و ۳ شب اقامت می‌کنید. در آخر هم با یک شب اقامت در کشتی کروز، در خلیج «ها لونگ» گشت می‌زنید. تمام خدمات خوراکی در این کشتی کروز «all» هستند. یعنی می‌توانید در تمام مدت اقامت‌تان در کشتی، از خدمات خوراکی و نوشیدنی به صورت رایگان استفاده کنید.

محدودیت رزرو هتل در کشور ویتنام

تورهای ویتنام با هتل‌های خاصی اجرا می‌شوند و مسافران حق انتخاب زیادی در مورد هتل ندارند. اکثر هتل‌ها ۴ ستاره هستند. البته اگر مسافران بخواهند هتل ۵ ستاره نیز می‌توانیم رزرو کنیم. در ادامه هتل‌هایی که در شهر‌های مختلف برای تور ویتنام برگزار می‌شوند را معرفی خواهیم کرد. البته احتمال تغییر و اضافه یا کم شدن هتل‌ها به این لیست وجود دارد. به همین دلیل می‌توانید اطلاعات به روز را از کارشناسان ما دریافت کنید. (اطلاعات جدول زیر مربوط به آبان ۱۴۰۲ است)

نام هتل موقعیت تعداد ستاره امکانات
Happy Life Grand مرکز شهر هو‌شی‌مین 4 استخر، سالن ورزشی، رستوران
Liberty Central Saigon مرکز شهر هو‌شی‌مین 4 رستوران، بدون استخر و سالن ورزشی
Muong Thanh نزدیک به ساحل مای خه 5 استخر، اسپا، رستوران با غذای بین المللی
The Q Hotel نزدیک به دریاچه غربی 4 بار، سالن بدنسازی، غذاهای بین المللی
HAIAN Riverfront مرکز شهر دانانگ 4 سالن بدنسازی، استخر، بار

ترانسفر بین شهری تور ویتنام با هواپیما

پرواز‌های داخلی بین شهر‌های «یو‌شی‌مین»، «دانانگ» و «هانوی» شما را به شهر‌های مختلف ویتنام می‌برند. پس از رفتن به «هانوی»، با ترانسفر زمینی به کشتی کروز می‌روید. پس از یک شب اقامت در کشتی کروز و خلیج «ها لونگ» به «هانوی» و سپس به تهران بازمی‌گردید.

برنامه‌ پروازهای تهران به ویتنام

به غیر از شهر تهران، هیچ شهر دیگری به مقصد ویتنام پرواز برگزار نمی‌کند. پرواز‌های پکیج ویتنام با هواپیما‌ ایرلاین‌های قطر و امارات برگزار می‌شود. اغلب اوقات پرواز‌های این مسیر در دسترس هستند. یعنی در هر روزی که بخواهید می‌توانیم پکیج‌ ویتنام را برای شما رزرو کنیم. البته همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، در حال حاضر پکیج‌های آماده ویتنام فقط در ماه‌های آذر، دی و بهمن قابل رزرو هستند.

دریافت راحت ویزا ویتنام

کارشناسان ما به دلیل تجربه بالا در اخذ ویزا از کشورهای مختلف می‌توانند ویزا ویتنام را برای شما تهیه کنند. فقط توجه داشته باشید که پاسخگویی سفارت ویتنام به درخواست ویزا حداقل ۲ هفته زمان می‌برد. در نتیجه برای دریافت ویزا نباید دیر اقدام کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزا ویتنام شامل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار، کپی از صفحات شناسنامه و عکس است.

ارائه ۸ گشت شهری در پکیج ویتنام

با رزرو تور ویتنام ۸ گشت شهری در طول سفر به شما تعلق می‌گیرد. گشت‌های شهری به صورت آپشنال نیستند و همراه با پکیج‌ به شما داده می‌شود.

محدودیت‌های تور ویتنام برای مسافران

  • مسافران باید حداقل در ۳ شهر از کشور ویتنام اقامت داشته باشند. در نتیجه نمی‌توانند تور را فقط برای سفر به یک شهر رزرو کنند.
  • ما پکیج‌های ۹ و ۱۰ شب اقامت در ویتنام را به شما ارائه می‌دهیم. به این معنی که نمی‌توانید به تعداد شب‌های دلخواه‌تان پکیج رزرو کنید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور تفلیس کریسمس2024

وضعیت مرزهای گرجستان برای ورود ایرانی‌ها در حال حاضر تمامی مسافران ایرانی می‌توانند از طریق مرز هوایی وارد گرجستان شوند. همچنین این کشور برخلاف شایعات

تور تونس پرواز امارات_02157749

تور تونس تونس کجاست؟ تونس کشوری زیبا در شمال آفریقا است که به طور رسمی جمهوری تونس نامیده‌ می‌شود. این کشور حدود 12.3 میلیون نفر

تور لحظه آخری تونس_02157749

تور تونس کشور تونس از نظر جغرافیایی در شمال آفریقا قرار دارد و به طور دقیق تر در بخش جنوب غربی دریای مدیترانه واقع شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ویتنام10شب بهمن ماه1402

هلدینگ گردشگری پارسا گشت