تور ژاپن پرواز قطر

تور ژاپن

ژاپن | کشور ژاپن

ژاپن یا جزیره ژاپن کشوری واقع در آسیای شرقی و شمال غرب اقیانوس آرام است. از دیگر همسایگان ژاپن کره شمالی، کره جنوبی، روسیه و دریای ژاپن است.

ژاپن یکی از قدرت های برتر اقتصای دنیا و آسیا است. برای سفر به ژاپن دریافت تور ژاپن و داشتن راهنما گزینه مناسبی است.

همه چیز درباره کشور ژاپن

کشور ژاپن متشکل از بیش از 4000 جزیره است که مهمترین و شناخته شده ترین آنها شیکوکو، هوکایدو، هونشو، و کیوشو هستند به همین جهت ژاپن بیشتر از اینکه یک کشور شناخته شده باشد یک جزیره است.

اغلب مناطق و سرزمین های ژاپن متشکل از کوه و جنگل است. میتوانیم بگوییم موقعیت جغرافیایی ژاپن در وضعیت خطرناکی قرار دارد، زیرا شکل قرارگیری پوسته های زمین در کنار یکدیگر به گونه ای است که اغلب در کنار یکدیگر  حرکت می کنند و باعث ایجاد زمین لرزه های متعددی می شوند.

علاوه بر زمین لرزه ژاپن آتش فشان های زیادی را در طول سال تجره می کند که باعث خلق و ایجاد مناظر شگفت انگیزی در ژاپن می شود.

آب و هوای کشور ژاپن

ژاپن دارای آب و هوای متنوعی است، منطقه هوکایدو که شمالی ترین منطقه شمالی این کشور است اقلیم قاره ای مرطوب دارد. تابستان ها در این ناحیه گاهی گرم و گاهی خنک و زمستان ها طولانی و سرد است. باران به ندرت در این منطقه می بارد اما زمستان ها سرد و برفی است.

در منطقه دریای ژاپن وزش بادهای زمستانی شمالی باعث بارش برف های سنگین می شود. بهتر است تور ژاپن را در فصل تابستان دریافت کنید تا آب و هوایی ملایم را تجربه کنید.

در ارتفاعات، اقلیم ژاپن قاره ای مرطوب است و تابستان ها و زمستان ها در این منطقه بسیار متفاوت است، حتی میزان دمای روز و شب نیز تا حد زیادی با یکدیگر متفاوت اند.

به طور کلی از اردیبهشت تا تیر ماه ژاپن مرطوب است که عامل آن “پدیده­ی فصل بارندگی” است. با تغییر فصل از بهار به تابستان میزان باران افزایش و دما کاهش پیدا میکند که این باعث افزایش رطوبت در کشور می شود.

توکیو پایتخت کشور ژاپن

توکیو پرجمعیت ترین، مهمترین شهر و پایتخت ژاپن استتوکیو در سال های خیلی دور به نام “ادو” شناخته می شده است و یک شهر کوچک قلعه ای بود.

امپراطور “میجی” در سال 1868 پایتخت را از کیوتو به ادو منتقل کرد و از آن به بعد توکیو به شهر مهمی در ژاپن تبدیل شد.

امروزه توکیو شهری پرجمعیت، در عین حال بسیار مهم نه تنها در ژاپن بلکه در تمام دنیا شناخته می شود. میزان مهاجرت به توکیو از شهرهای دیگر ژاپن و حتی کشورهای دیگر در سال های اخیر رشد زیادی داشته است. انواع سرگرمی ها، رستوران های بین المللی، ابزار سرگرمی و ورزشی و حتی جشنواره های سالانه در توکیو برگزار می شود که سفر به این شهر را جذاب تر می کند.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا چین_بهترین قیمت

ویزا چین انواع مختلف ویزای چین ویزای چین انواع مختلفی داشته و هر فردی با توجه به هدف خود از سفر به چین، باید برای

تور بالی احظه آخری

بالی، در واقع جزیره‌ای بسیار زیبا و شگفت انگیز در محل تلاقی آب‌ها اقیانوس آرام و هند واقع شده است و یکی از از جزیره‌های

برگزارکننده تورهای خارجی

تور های خارجی که در آژانس پارساگشت انجام می‌شود خدماتی را برای مسافران گرامی درنظر می‌گیرد. در ادامه، انواع آفر تور خارجی  را برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور ژاپن پرواز قطر

هلدینگ گردشگری پارسا گشت