تور کریسمس ژانویه2025

درباره تور کریسمس

تورهای کریسمس و تورهای ژانویه از مهمترین تورهایی هستند که هر سال با شروع سال نوی میلادی بین مردم جهان با استقبال بی نظیری مواجه می شوند. لازم به ذکر است که تورهای تعطیلات کریسمس از اهمیت ویژه ای نزد سفر دوستان سراسر جهان قرار دارد و اکثرا از اواسط ماه اکتبر با برگذاری بلک فرایدی خود را آماده عزیمت به این نوع تورهای ویژه می کنند. با گذشت زمستان و فرا رسیدن نوروز اوایل بهار همیشه فرصت خوبی برای سفر کردن است و بسیاری از ایرانی ها نیز از این تعطیلات استفاده کرده و برنامه سفر خود را برای نوروز تدارک می بینند.

 

 شروع تورهای کریسمس

یا همان تور ژانویه را مصادف با 24 دسامبر تا 6 ژانویه در سال نوی میلادی می دانند. در کشورهای اروپایی این نوع تورها از 25 دسامبر تا 1 ژانویه برقرار می کنند و اول ژانویه  تاریخ شروع تور سال جدید میلادی می باشد و در این بین در ایران روال بدین صورت است که حدود یک ماه قبل بدلیل برگذاری کنسرت و کارناوال شادی در کشورهای اطراف و حتی اروپا و آسیای میانه اقدام به پیش خرید یا رزرو تور تعطیلات کریسمس می کنند. البته تعطیلی این 13 روز طبق روال سال های گذشته در کشورهای مختلف متفاوت است  و 3 روز 25 دسامبر، 1 ژانویه و 2 ژانویه به عنوان روزهای تعطیلی رسمی حساب می شوند.

سفر به کشور هایی که آب و هوای گرم دارند در زمان کریسمس یعنی از دسامبر تا ژانویه بسیار مناسب است زیرا جزو فصول سرد سال است و آب و هوای مناسبی در آن کشور ها وجود دارد عمان از کشور های گرمی است که در زمان کریسمس محبوبیت زیادی بین مردم دارد و افراد زیادی تور عمان را خریداری می کنند.

البته باید توجه کرد که در تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل رسمی است و حتما باید در این روزها هم در کشور مقصد باشید چون آنها هم جزو تعطیلات محسوب می شوند. ولی برای مثال در کشور ارمنستان کریسمس از روز 30 دسامبر تا پایان روز 8 ژانویه هر سال است. لازم به ذکر است که مدارس و دانشگاه ها در خلال تمامی روزهای کریسمس و سال نوی میلادی تعطیل است و دانش آموزان و دانشجویان خواهند توانست با فراغ بال از تعطیلات کریسمس و سال نوی خود لذت ببرند.

یمت تور کریسمس

تعطیلات کریسمس نزدیک است و برخی برای سفر و گرفتن تورهای ارزان قیمت آماده می شوند. یکی از مهم‌ ترین نکات برای خرید تورهای ویژه کریسمس به شکلی ارزان قیمت این است که آن را در زمانی مناسب خریداری کنید؛ چرا که هرچه به طرف تعطیلات برویم قیمت تور ژانویه افزایش می ‌یابند و ممکن است هتل‌ های باکیفیت خیلی زود تکمیل شوند. کریسمس روزی است که مصادف با تولد حضرت مسیح (ع) است و با شروع سال نو میلادی و آغاز تعطیلات کریسمس در اوایل روزهای ژانویه تورهای ویژه کریسمس، هدایت مسافرت هیجان انگیز شما را به عهده می گیرند. در این میان تورهای ارزان قیمت کریسمس نیز وجود دارند که طرفداران آن به مراتب خیلی بیشتر است. این تورهای کریسمس از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و بسته به کیفیت و خدماتی که ارائه می‌کنند قیمت ‌های متفاوتی نیز دارند. بهتر است پیش از انتخاب هریک از این تورهای ویژه کریسمس به خوبی درباره آن‌ ها بدانید.

 

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور ژاپن پرواز امارات

آشنایی با ژاپن همه ما با هر سبک و سلیقه‌ای، خاطرات خاص و جذابی با کارتون‌های ژاپنی، بازی‌های ویدیویی ژاپنی و فیلم‌های مخصوص سامورایی داریم،

تور لوکس شانگهای_02188487124

تور شانگهای شرایط اخذ ویزای چین؛ راه سختی در پیش نخواهید داشت! با توجه به اینکه کشور چین شرایط پناهندگی ندارد، شرایط سختی برای اعطا

برگزار کننده تور ژاپن

تور ژاپن اپن (Japan) یک کشو جزیره‌ای در سواحل شرقی آسیا بوده که رشته بزرگی از جزایر را در امتداد یک کمان شمال شرقی به

تور ژاپن پرواز قطر

تور ژاپن ژاپن | کشور ژاپن ژاپن یا جزیره ژاپن کشوری واقع در آسیای شرقی و شمال غرب اقیانوس آرام است. از دیگر همسایگان ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور کریسمس ژانویه2025

هلدینگ گردشگری پارسا گشت