تور کوش آداسی تابستان 1403

کوش آداسی

 

آسمان کوش آداسی در بیشتر ایام سال آفتابی است، تا گردشگرانی که تور کوش آداسی تابستان را انتخاب کرده‌اند از گرفتن حمام آفتاب و تفریح در سواحل کوش آداسی لذت برند. در سال‌های اخیر سواحل زیبای کوش آداسی توجه بسیاری از ایرانیان را به خود جلب کرده است. به طوری که بسیاری از گردشگران کوش آداسی را به عنوان مقصد سفر تابستانی با تفریحات ساحلی انتخاب می‌کنند.

آب و هوای کوش آداسی در فصل تابستان

15 خرداد الی 15 شهریور ماه، بهترین زمان سفر به کوش آداسی است، زیرا در این ایام، آب و هوای کوش آداسی بسیار معتدل و مطلوب است. تابستان‌های کوش آداسی از اواخر آوریل (اوایل اردیبهشت) شروع شده و تا اواخر اکتبر (اوایل آبان) ادامه پیدا می‌کند. تابستانی طولانی که با زمستان‌های خیلی سردی همراه نخواهد بود. میانگین دمای هوا در تابستان‌های کوش آداسی 30 تا 40 درجه سانتیگراد است.

رطوبت هوای کوش آداسی در تابستان

گرمای کوش آداسی و ساحلی بودن آن باعث شرجی شدن هوای کوش آداسی در تابستان می‌شود. به طوری که در فصل تابستان رطوبت شهر کوش آداسی به 40% می‌رسد.

میزان بارش در کوش آداسی در تابستان

میزان بارش باران در کوش آداسی در فصل تابستان بسیار کمتر از زمستان است بنابراین شما می‌توانید مطمئن باشید که در تور تابستانی کوش آداسی، می‌توانید از نور آفتاب در کنار سواحل زیبای آن استفاده کنید.

هزینه سفر کوش آداسی

هزینه‌های تور تابستانی کوش آداسی، به زمان و فصلی که برای سفر انتخاب می‌کنید بستگی دارد. در فصل تابستان گردشگران بیشتری به کوش آداسی سفر می‌کنند. این امر موجب گران‌تر شدن بلیط هواپیما، شلوغی هتل‌ها، گران‌تر شدن نرخ هتل‌ها و حتی بالا رفتن قیمت اجناس در مراکز خرید و فروشگاه‌های کوش آداسی می‌شود. البته تغییرات قیمت تور کوش آداسی فقط مربوط به فصل نیست. از دلایل دیگر تفاوت قیمت تور کوش آداسی کیفیت هتل است. اینکه هتل شما چند ستاره است بر روی هزینه تور شما اثرگذار است، به طوری که با بالا رفتن ستاره‌های هتل قیمت تور هم بالاتر می‌رود.

غذاهای سنتی کوش آداسی

کباب ترکی: یکی از لذیذترین غذاهای ترکیه و مخلوطی از گوشت تازه با ادویه‌های مخصوص است، که طعمی فوق العاده دارد و در دو نوع دونر کباب و آدانا کباب در رستوران‌های ترکیه سرو می‌شود.

لاهماجو: نوعی پیتزای ترکی است که مواد تشکیل‌دهنده آن شامل گوشت چرخ‌کرده، جعفری، پیاز، سیر، فلفل سیاه، فلفل قرمز، و نان است و در تنورهای سنتی پخت می‌شود.

یاپراک سارما: شبیه به دلمه برگ مو ما ایرانی‌ها است. که برای تهیه آن گندم یا برنج را همراه با مواد دیگر مانند گوشت چرخ کرده، در برگ مو می‌پیچند.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین نوروز1404_02157749

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین

هتل های آنتالیا

هتل های یوآل و آل آنتالیا  all چیست؟ این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تور کوش آداسی تابستان 1403

هلدینگ گردشگری پارسا گشت