رزرو هتل در تفلیس-بهترین قیمت

هتل تفلیس

معرفی هتل گرجستان ارزان

1- هتل رادیسان بلو ایوریا

هتل ۵ ستاره‌ی رادیسان بلو ایوریا در قلب منطقه‌ی تجاری و بازرگانی تفلیس و در فاصله‌ی ۵ دقیقه‌ای تا ایستگاه متروی روستاولی قرار دارد. اسپای داخلی، استخر بیرونی، وای‌فای رایگان، رستوران ایتالیایی و آسیایی از ویژگی‌های این هتل هستند. اپرا و سالن باله‌ی تفلیس در فاصله‌ی ۴۰۰ متری این هتل قرار دارند.

2- هتل ماریوت تفلیس

این هتل زیبای ۵ ستاره به خیابان اصلی مرکز تفلیس مشرف بوده و ۱۰۰ متر تا کلیسای کاشوتی فاصله دارد. فضای داخلی هتل ماریوت بسیار اشرافی بوده و دارای سونا و باشگاه بدن‌سازی لوکس است.

اتاق‌های بزرگ ماریوت مجهز به سیستم تهویه مطبوع و دکوراسیون کلاسیک است. تمامی اتاق‌ها دارای تلویزیون‌های صفحه تخت بوده و برخی از آن‌ها به سالن‌های ملاقات‌ رسمی دسترسی دارند.

ماریوت تنها ۲۰۰ متر با مجلس گرجستان فاصله دارد و در فاصله‌ی ۶۰۰ متری میدان آزادی است. موزه‌ی اشغال اتحاد جماهیر شوروی، موزه‌ی هنر گرجستان و سالن‌های اوپرا و باله‌ی تفلیس ۵ دقیقه (با پای پیاده) با این هتل فاصله دارند.

3- هتل مِتِخی لاین

متخی لاین با داشتن امکاناتی چون سونا و تراس اختصاصی، در ناحیه‌ی مرکزی شهر تفلیس قرار دارد. میهمانان می‌توانند از اینترنت بی‌سیم و پارکینگ اختصاصی رایگان استفاده کنند.

اجاره‌ی خودرو در این هتل ۴ ستاره امکان‌پذیر بوده و متخی لاین محلی مناسب برای کوهنوردی است. میدان آزادی ۱.۳ کیلومتر با متخی لاین فاصله داشته و سالن تئاتر روستاولی ۱.۹ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه بین‌المللی تفلیس است که در ۱۳ کیلومتری متخی لاین واقع شده است.

4- هتل کاخ تفلیس

هتل ۴ ستاره‌ی کاخ تفلیس در مرکز تفلیس قدیم واقع شده و تا کلیسای جامع متخی ۵ دقیقه فاصله دارد. اینترنت در کاخ تفلیس رایگان است.

اتاق‌های پرنور و مجهز به سیستم تهویه‌ی پیشرفته دارای فضای داخلی مدرن و روشن هستند. هر اتاق دارای یک تلویزیون صفحه تخت، حمام و سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی با حوله و دمپایی مخصوص است.

کاخ تفلیس تنها چند قدم تا حمام مشهور سولفور، قلعه‌ی ناریکالا، کلیسای متخی و خیابان شاردنی فاصله دارد. فاصله‌ی پیاده تا ایستگاه متروی آوالباری ۱۲ دقیقه بوده و فرودگاه بین‌المللی تفلیس در ۱۶ کیلومتری هتل قرار دارد.

5- هتل ریورساید (River Side)

هتل ۴ ستاره‌ی ریورساید دقیقا در کنار رودخانه‌ی کورا در مرکز تاریخی تفلیس قرار دارد. اینترنت رایگان، خدمات نگهبانی، پارکینگ خارج از هتل رایگان و اتاق‌های بزرگ با بالکن‌هایی با معماری فرانسوی از ویژگی‌های این هتل هستند.

هتل ریورساید دارای یک ساختمان ۵ طبقه‌ی جذاب است که معماری گرجی را به تصویر می‌کشد. اتاق‌های این هتل مجهز به سیستم نمایش کانال‌های ماهواره‌ای HD، مبلمان چوبی و یک حمام مرمری است.

جاذبه‌های تفریحی و فرهنگی مهم تفلیس تنها ۱۰ دقیقه با پای پیاده با ریورساید فاصله دارند. موزه‌ی ملی گرجستان، سالن اپرا و تئاتر و میدان آزادی در ۱.۲ کیلومتری این هتل واقع شده‌اند.

6- هتل سیتروس

سیتروس در کنار پارلمان گرجستان قرار داشته و تنها ۷ دقیقه با پای پیاده تا میدان آزادی فاصله دارد. سالن تئاتر و اپرای تفلیس هم در ۷۰۰ متری هتل سیتروس واقع شده است. اینترنت بی‌سیم در تمامی اتاق‌های این هتل ۴ ستاره رایگان است.

ایستگاه راه‌آهن تفلیس و فرودگاه بین‌المللی این شهر به ترتیب ۶ و ۱۶ کیلومتر از این هتل فاصله دارند. در صورت درخواست، سرویس انتقال برای جابجایی مسافران به راه‌آهن و فرودگاه موجود است.

7- هتل مارلین

هتل مارلین در مرکز شهر تفلیس واقع شده و تنها ۱۰۰ متر با میدان آزادی این شهر فاصله دارد. اتاق‌های این هتل ۳ ستاره مجهز به تخت‌های ضد حساسیت هستند. میهمانان می‌توانند از رستوران واقع در طبقه‌ی چهارم این هتل لذت ببرند. تمامی طبقات به آسانسور و اینترنت وای‌فای رایگان دسترسی دارند.

هر اتاق دارای یک تلویزیون صفحه تخت و میز کار است. تمامی این امکانات برای داشتن روزی آرام ضروری هستند. برخی از واحدها نمایی به‌طرف باغچه‌ی هتل یا شهر دارند.

سالن تئاتر روستاولی تنها یک کیلومتر با هتل مارلین فاصله دارد و سالن‌های اپرا و باله‌ی تفلیس نیز در ۱.۱ کیلومتری هتل واقع شده‌اند. فرودگاه بین‌المللی تفلیس ۱۸ کیلومتر با هتل فاصله داشته و خدمات انتقال مسافران از هتل به فرودگاه و بالعکس مهیا شده است.

8- هتل گورِلی

هتل ۳ ستاره‌ی گورلی دارای سیستم پذیرش، جابجایی چمدان‌ها و سالن انتظار ۲۴ ساعته است. این هتل ۵ دقیقه تا ایستگاه متروی آوالباری با پای پیاده فاصله دارد. اینترنت و پارکینگ رایگان در این هتل وجود دارد. تمامی اتاق‌ها دارای سیستم تهویه‌ی مطبوع، حمام اختصاصی و تلویزیون صفحه تخت همراه با یک بالکن هستند.

فاصله‌ی این هتل تا میدان آزادی با مترو ۱۰ دقیقه است. ایستگاه راه‌آهن تفلیس در ۹.۵ کیلومتری هتل گورلی قرار داشته و فرودگاه نیز از هتل ۱۴ کیلومتر فاصله دارد.

9- هتل لوتوس

هتل لوتوس که در منطقه‌ی آوالباری تفلیس واقع شده است، اتاق‌هایی مجهز به سیستم تهویه مطبوع با اینترنت رایگان دارد. ایستگاه متروی آوالباری تنها ۳۵۰ متر با لوتوس فاصله دارد. پذیرش در این هتل ۳ ستاره به‌صورت ۲۴ ساعته است.

برخی از واحدهای هتل لوتوس دارای فضایی برای استراحت است. برخی دیگر از واحدها دیدی به‌طرف شهر دارند. تمامی اتاق‌ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند.

امکان اجاره‌ی خودرو در این هتل وجود دارد. میدان آزادی در ۲ کیلومتری لوتوس قرار دارد و سالن اپرا و باله‌ی تفلیس در فاصله‌ی ۲.۳ کیلومتری هتل واقع شده‌اند. فرودگاه بین‌المللی شهر نیز ۱۵ کیلومتر با لوتوس فاصله دارد.

10- هتل دیوید

اینترنت و پارکینگ رایگان از گزینه‌های پیشنهادی هتل دیوید هستند. این هتل ۳ ستاره که در مرکز شهر تفلیس قرار دارد، در چند قدمی میدان آزادی است. تمامی اتاق‌های هتل مجهز به سیستم تهویه‌ی مطبوع هستند. خدمات انتقال مسافران به ایستگاه‌های راه‌آهن و فرودگاه در هتل دیوید موجود است.

شهر قدیمی تفلیس و قلعه‌ی ناریکالا تنها ۵ دقیقه با خودرو از هتل دیوید فاصله دارند. ایستگاه راه‌آهن شهر نیز در فاصله‌ی ۱۰ دقیقه‌ای هتل واقع شده است. می‌توان با خودرو و در عرض ۲۰ دقیقه از هتل به فرودگاه رفت.

برای رزرو هتل گرجستان و رزرو هتل تفلیس از خدمات فلایتیو استفاده کنید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

اخذ ویزا بالی_بهترین قیمت

اخذ ویزای توریستی اندونزی برای اخذ ویزای توریستی اندونزی برای ایرانیان، شرایط و مدارک خاصی لازم است: پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه و دو صفحه

تورنتو کانادا

تورنتو کانادا  تورنتو کانادا وقتی سخن از چند فرهنگی بودن، کیفیت بالای زندگی و بناهای دیدنی می‌شود، چه کسی می‌تواند از تورنتو چشم پوشی کند؟ شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو هتل در تفلیس-بهترین قیمت

هلدینگ گردشگری پارسا گشت