ریجستر فرانسه 02188487125

ریجستر بودن آژانس به چه معناست؟ | علت‌های ریجکتی در ویزا چیست؟

در این محتوا می‌خواهیم به یکی از رایج‌ترین نگرانی‌های مشتریان بپردازیم. اکثر افرادی که تجربه یکبار ریجکتی دارند و یا اولین

بار است که می‌خواهند ویزای شینگن بگیرند، از ریجکت شدن یا رد شدن درخواست خود می‌ترسند. از این رو در این محتوا به

موضوع ریجکتی و ریجستری آژانس خواهیم پرداخت.

ریجستری بودن آژانس از سوی سفارت به چه معناست؟

ریجستری و یا کد VIP داشتن به این معناست که طی جلساتی که آژانس با سفارت داشته است میزان ردی جهت اخذ ویزای شینگن کاهش یافته است و اکثر ویزاها ارائه شده به سفارت قبول خواهد شد. به عبارتی داشتن ریجستری از سفارت می‌تواند عاملی جهت افزایش اعتماد در جهت اخذ ویزا ایجاد کند.

آژانس پارسا گشت ریجستر کدام سفارت‌ها می‌باشد؟

آژانس پارسا گشت ریجستر سفارت فرانسه وایتالیا و به تازگی چک می‌باشد.

ریجستر بودن آژانس چه مزایایی دارد؟

ریجستر بودن آژانس احتمال اخذ ویزا از سفارت خانه مربوطه را افزایش می‌دهد. ردی در اخذ ویزا یا ریجکتی سبب می‌شود تا مدت زمان اقدام مجدد شما طولانی‌تر شود و این ریجکتی می‌تواند در اخذ ویزاهای بعدی شما را دچار مشکل کند. از این رو ریجستر بودن آژانس عامل مهمی در اخذ ویزای شما خواهد بود.

آیا سفارت اسپانیا ریجستر آژانسی در ایران دارد؟

در ایران هیج آژانسی ریجستر سفارت اسپانیا نیست از این رو اقدام جهت اخذ ویزا از سوی سفارت اسپانیا احتمال برابر در جهت رد یا اخذ ویزا دارد.

در این گونه شرایط شما به سابقه آژانس در تعداد قبولی یا ریجستر آژانس بررسی کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

آژانس پارسا گشت با وجود احتمال برابری در جهت اخذ یا رد ویزا شنگن از سفارت اسپانیا، سابقه درخشانی داشته است و توانسته در اغلب موارد به مشتریان خود خدمات رسانی کند.

پس از چه بازه زمانی بعد از ریجکتی می توانید اقدام کنید؟

طبق قانون از فردای آن روزی که رد شده‌اید جهت اخذ ویزا مجدد می‌توانید اقدام کنید، اما براساس تجربه ما در آژانس پارسا گشت بهتر است ۶ ماه الی دو سال بعد از ریجکت شدن مجدداً اقدام کنید. در صورت ریجکت شدن و اقدام مجدد با فاصله زمانی کمتر احتمال ریجکت شدن دوباره شما وجود خواهد داشت.

علت‌های ریجکتی در ویزا چیست؟

اغلب علت ردی عدم اطمینان سفارت از بازگشت مسافران می‌باشد که آژانس پارسا گشت با دریافت ضمانت‌نامه تا حد زیادی از بروز چنین مشکلی جلوگیری کرده است.

از سال ۲۰۱۳ به بعد ریجکتی‌ها در پاسپورت مشخص نمی‌شوند اما در سیستم ثبت می‌شوند و همه سفارت‌ها امکان مشاهده آن‌ها را خواهند داشت. گاهی مشتریان با آژانس در ارائه اطلاعات دقیق از ریجکتی‌هایشان صادق نیستند و متاسفانه به علت ثبت آن در سفارت دوباره ریجکت می‌شوند.

چه اقداماتی می‌توان انجام داد تا از ریجکتی جلوگیری کرد؟

سعی کنید تمام اطلاعات هویتی، مدارک شغلی و مدارک مالی به صورت کامل و دقیق به آژانس ارائه دهید. هرچه اطلاعات شما کاملتر باشد و بتواند اثبات کند که هدف شما تنها مسافرت است راحت‌تر می‌توانید ویزای توریستی خود را دریافت کنید.

دریافت ضمانت‌نامه از مشتری توسط آژانس باعث می‌شود تا در صورت بروز مشکلی آژانس بتوانند برگشت حتمی مسافر از سفر را توجیه کند.

جمع‌بندی

در این محتوا به صورت کلی به معنا و مفهوم ریجستری اشاره شد و همچنین با توجه به اهمیتی که آژانس پارسا گشت به مشتریان خود می‌دهد سعی شد سوالات متداول مشتریان در زمینه ریجستری و ریجکتی پاسخ داده شود و بتوان از نگرانی‌هایتان در این حوزه کاهید.

 

تورهای پ

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور لحظه آخری مالزی_02188487120

تور مالزی مالزی جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و مراکز خرید بسیار زیادی را در خود جای داده است، گردشگران خارجی سالانه با اهداف تجاری و تفریحی

ویزای فرانسه _02157749

یزای شنگن 2024؛ راهی برای سفر به کشورهای اروپایی اصلاً مگر می‌شود کسی دوست نداشته باشد یک‌بار هم که شده کشورهای اروپایی را از نزدیک

تور یکروزه لرستان

راهنمای کامل جاهای دیدنی لرستان + ۲۰ جاذبه شگفت انگیز   حرف از ایران‌گردی که به میان می‌آید همه از اصفهان و شیراز حرف می‌زنند. پل خاجو

ارزان ترین تور مشهد

بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم در میان شهرهای داخلی، مشهد عنوان پرطرفدارترین مقصد گردشگری را به خود اختصاص داده است. همین موضوع باعث شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ریجستر فرانسه 02188487125

هلدینگ گردشگری پارسا گشت