شرایط عقد قرارداد باشرکت ها

خدمات دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی پارسا گشت به شرح زیر است :

شرکت خدمات مسافرت هوایی پارسا گشت نماینده فروش کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی آماده ارائه بهترین سرویس ها و با کیفیت ترین خدمات به شرکتهای محترم با پشتیبانی ویژه 24 ساعته می باشد . سعي   هميشه در انتخاب بهترين امکانات موجود در هر مسير مي باشد. رزرو و صدور بلیط داخلی و بلیط خارجی با بهترین نرخ و بهترین پرواز تخصص ما می باشد:

خدمات آژانس به شرکتهای طرف قرارداد :

* رزرو رایگان بلیط های خارجی و کارگزارمستقیم سفارتها

*بهترین نرخ  بلیط خارجی و ویزا و هتل  ویژه شرکتهای کثیر السفر

*رزرو و بوکینگ نمودن هتلهای سراسر جهان  و قطارهای اروپایی

*متخصص انجام امور مسافرین گروهی در زمینه بلیط ، ویزا ، هتل

*اخذ روادید با کمترین زمان و بصورت گروهی و انفرادی عادی،مولتی

*انجام کلیه امور مربوط به مسافرین از قبیل تشریفات اختصاصی ویژه مسافرین بیزینس کلاس

*رزرو سالنهای کنفرانس ویژه همایشهای داخلی و همایشهای خارجی ویژه شرکتهای طرف قرارداد

*باز کردن کد حساب جهت رفاه شرکتها و پرداخت در غالب صورتحساب با مدت زمان مشخص

*پشتیبانی 24 ساعته با امکان تماس با پرسنل مجموعه در ساعات غیر اداری در مواقع فورس

*معرفی یک نماینده به صورت پشتیبان از آژانس و یک نماینده از شرکت طرف قرارداد

*تخفیف و یژه برای مسافرین گروهی تور وبلیط شرکت طرف قرارداد

 برای رزرو هتل و استفاده از تورهای داخلی و خارجی با ما مشاوره کنید

 انتخاب بهترين خدمات و امکانات :

سعي ما هميشه در انتخاب بهترين امکانات موجود در هر مسير و هر تور مي باشد مگر بدليل محدوديتهاي خاص که امکان فراهم شدن آن نباشد ولي بطور کلي سياست ما در انتخاب هتل معمولاً استفاده از هتل پنج ستاره و در بعضي از اوقات چهار ستاره مي باشد. در انتخاب حمل و نقل، پروازها و رستورانها نيز از موسسات و مراکز ممتاز يا با درجه بالا استفاده مي نمائيم.

 

برنامه ريزي علمي :

توجه به جزئيات هر سفر، کنترل کيفيت خدمات در حمل و نقل هاي هوايي، زميني و مراکز اقامتي و توجه به

فاکتورهاي گوناگون تأثير برنامه ريزي علمي :

توجه به جزئيات هر سفر، کنترل کيفيت خدمات در حمل و نقل هاي هوايي، زميني و مراکز اقامتي و توجه به فاکتورهاي گوناگون تأثير گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرايط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهاي قبلي از مهمترين قسمت برنامه ريزي مي باشد.

برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملي نظير ساعت باز شدن مکانهاي مورد بازديد، فواصل اماکن با يکديگر و ساعات تردد بين آن و امکان پذيرايي برنامه ريزي شده اند. بنابراين تورها بيش از آنچه در بروشور و سايت اينترنتي گفته شده ارائه مي شوند

ما سعی داريم تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند.

توجه به مشتري :

هدف اصلي ما همواره در جهت مديريت همه جانبه از اولين ارتباط همسفران با ما تا آخرين لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نيازهاي فردي است. اگر به هر دليلي مشکلي پيش آيد آنرا اصلاح کرده و يا راه حل جايگزين مناسبي را ارائه خواهيم نمود. سرلوحه اهداف ما اين است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندين ساله ما هميشه با ما بوده و هستند. ما به شعار بهترينها براي شما انديشه ماست معتقديم و به آن عمل مي نمائيم.

این آژانس هواپیمایی مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و حوزه فعالیت خود را جهت جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری گسترش داده است.ر گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرايط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهاي قبلي از مهمترين قسمت برنامه ريزي مي باشد.

 

برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملي نظير ساعت باز شدن مکانهاي مورد بازديد، فواصل اماکن با يکديگر و ساعات تردد بين آن و امکان پذيرايي برنامه ريزي شده اند. بنابراين تورها بيش از آنچه در بروشور و سايت اينترنتي گفته شده ارائه مي شوند. گاهي تغيير ساعت پرواز و يا عوامل پيش بيني نشده ديگري موجب تغييراتي در برنامه از پيش تنظيم شده مي گردند که در چنين مواقعی مديران تور پارسا گشت بهترين جايگزين موجود را انتخاب و ارائه مي نمايند

ما سعی داريم تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین گروهی

تور چین پکن پکن بزرگترین شهر کشور پهناور چین و پایتخت این کشور پرجمعیت آسیایی است، شهر پکن جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در خود جای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرایط عقد قرارداد باشرکت ها

هلدینگ گردشگری پارسا گشت