مدارک اخذ ویزای تجاری چین

ویزا چین

تاریخچه تجاری کشور چین

اقتصاد چین بر مبنای نهادهای دولتی می باشد به طوری که شرکت های کوچک تجاری زیر نظر نهادهای دولتی اجازه رشد و ترقی دارند. آنچه موجب پیشرفت کشور چین در زمینه ی تجاری و اقتصادی شده است برنامه ریزی طولانی این کشور در زمینه ی اقتصادی بوده، به نحوی که توانست در حدود 30 سال به یک ابرقدرت اقتصادی جهان تبدیل شود.

عمده منابع طبیعی کشور چین معادن زغال سنگ و سایر عناصر ارزشمند می باشد. یکی دیگر از دلایل موفقیت چین در زمینه ی اقتصادی جذب موفق سرمایه گذاران خارجی به داخل کشور می باشد. شرایط آسان، استقبال از سرمایه گذاری خارجی، کاهش هزینه ها و سود بیشتر سبب شد که افراد زیادی در خارج از چین سرمایه های خود را وارد چین کنند و در این کشور اقدام به تولید محصولات خود و صادر به سایر کشورهای جهان نمایند.

China's economy on government institutions can be such that small business companies are allowed to grow and develop under the supervision of government institutions. What makes China progress in the commercial and economic field is the long planning of this country in the economic field, in such a way that it will become a world economic superpower in about 30 years.

The main natural resources of China are coal mines and other valuable elements. Another success of China in the economic field is the successful attraction of foreign capital inside the country. Easy conditions, welcome of foreign investment, reduction of costs and more profits make many people outside of China invest their capital in China and start producing their products in this country and pay to other countries.
 • مدارک مورد نیاز سفارت

 • پاسپورت معتبر به همراه اعتبار حداقل 6 ماه اعتبار:
 • دو قطعه عکس 6*4 رنگی زمینه سفید:
  برای ویزای توریستی چین باید 2 قطعه عکس 6*4 رنگی زمینه سفید از خود داشته باشید، که ترجیحا به تازگی گرفتید و به چهره‌ی فعلی شما شباهت داشته باشد.
 • نامه تمکن مالی به میزان 35 میلیون تومان:
  نامه گردش حساب برای ویزا یا نامه تمکن مالی برای ویزا را باید از بانک بگیرید. شما می‌توانید با مراجعه به بانک و درخواست برگه‌ی تمکن مالی آن را دریافت نماید، فقط تجه داشته باشید که حتما باید میزان مالی به ازای هر نفر 35 میلیون تومان باشد و همچن دارای مهر برجسته‌ی بانک باشد.
 • رزرو بلیط رفت و برگشت چین و واچر هتل
  برای دریافت ویزای توریستی چین حتما لازم است که زمان رفت و برگشت شما مشخص باشد. به همین دلیل سفارت از شما مدارک کامل و واچر هتل می‌خواهد.
 • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  برای دریافت ویزای توریستی چین حتما لازم است که زمان رفت و برگشت شما مشخص باشد. به همین دلیل سفارت از شما مدارک کامل و واچر هتل می‌خواهد
 • برای آشنایی با جزئیات ویزای تجاری چین به بررسی جداگانه ی هر یک از انواع ویزای تجاری کشور چین می پردازیم:

  ویزای تجاری یک بار ورود به چین

  مدارک مورد نیاز برای این نوع از ویزا مانند سایر ویزاهاست و تفاوت کمی با هم دارند برای دریافت این نوع از ویزا به دو هفته زمان نیاز دارید و فرد متقاضی 35 میلیون تومان پول باید در حساب شخصی خود داشته باشد.

  ویزای تجاری دوبار ورود به چین

  مدارک این نوع ویزا نیز مانند ویزای تجاری یک بار ورود می باشد. با این تفاوت که دریافت این ویزا حدود 3 هفته زمان می برد و تقاضا کننده ی ویزا باید 50 میلیون تومان پول در حساب شخصی خود داشته باشد.

  ویزای تجاری مولتی 6 ماه

  لازمه ی دریافت این نوع از ویزا، 4 مهر ویزای یکبار ورود به چین است. برای دریافت این نوع ویزا 3 هفته باید صبر کنید و 70 میلیون پول باید در حساب شخصی فرد باشد.

  ویزای تجاری مولتی با اعتبار یک ساله

  برای دریافت این نوع از ویزا باید 5 مهر ویزای تجاری یک روزه در دفترچه ویزای تجاری ثبت شده باشد.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

ویزا مولتی چین-02157749

درباره چین کشور پهناور چین با جمعیتی بیش از ۱.۳۵ میلیارد نفر، پرجمعیت‌ ترین کشور جهان است، همچنین از نظر مساحت، چهارمین کشور بزرگ جهان محسوب

تور ارزان یکروزه – اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل برای تجربه یک سفر خاطره‌انگیز با هم به اردبیل خوش آب‌وهوا سفر می‌کنیم   شاید چیزی از شهر مقدس نشنیده باشید؛

تور ارزان مشهد

جاهای دیدنی مشهد که نباید از دست دهید+ عکس و آدرس مشهد از جمله مهم‌ترین مقاصد گردشگری داخلی در ایران است که طیف متنوعی از

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدارک اخذ ویزای تجاری چین

هلدینگ گردشگری پارسا گشت