کارگزار تورهای فرانسه 02188487125

۱۰ دلیل برای برنامه ریزی سفر پاییزی به پاریس

سفر پاییزی به پاریس

سفر پاییزی به پاریس، همیشه برای همه افراد سفری جذاب و پرخاطره بوده است. سفر کردن به پاریس همیشه ایده خوبی است، همانطور که آدری هپبورن معروف در فیلم کلاسیک سابرینا گفت، بهترین زمان برای سفر به پاریس کی است؟ شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد. شما می توانید بر اساس اولویت های شخصی خود، زمانی مناسب برای رفتن به این شهر پیدا کنید. البته لازم به ذکر که پاریس در هر فصل و هر زمانی زیبا و خاطره انگیز است. اما فصل پاییز در این شهر، یک رنگ و بوی خاصی دارد که در این نوشتار برای شما توصیف می کنیم.

جهت رزرو آنلاین بلیط هواپیما پاریس بر روی لینک کلیک کنید.

چرا پاییز بهترین زمان برای سفر به پاریس است؟

در حقیقت پاریس ارزش بازدید هر روز از سال را دارد، اما در اینجا ۱۰ دلیل وجود دارد که چرا پاییز بهترین فصل این شهر است. اکنون که مردم محلی پس از تعطیلات آگوست خود در پرووانس و کورسیکا (Provence and Corsica) به شهر بازگشته اند، این شهر بیش از همیشه زنده و هیجان انگیز به نظر می رسد. رنگ های زیبای پاییزی، آب و هوای آفتابی که همچنان وجود دارد، و حدود یک میلیون تراس از کافه های مختلف در این شهر می توانید بیابید و خواهید فهمید که چرا پاییز بهترین زمان برای برنامه ریزی تفریح پاریسی است و چرا سفر پاییزی به پاریس اینقدر اهمیت دارد.

سفر به پاریس

  • در فصل پاییز شلوغی کمتر است.

هنگامی که فصل گردشگری و تابستان در پاریس به پایان می رسد، جمعیت کمتری از مردم در مقابل تک تک بناهای شهر کمتر ایستاده اند، تجربه سفر پاییزی به پاریس، به ویژه وقتی اولین بازدید شما باشد، بدون شک لذت بخش ترین سفر است. آن دو ساعت انتظاری که بهار و تابستان برای دیدار از طاق پیروزی یا نوتردام خواهید داشت، کاهش می یابد. حتی پیاده روها ناگهان احساس خالی بودن می کنند (لازم نیست نگران این باشید که هر بار که کیف خود را روی شانه خود می چرخانید به کسی ضربه بزنید).

  • در سفر پاییزی به پاریس باغ های کاخ رویال دوست داشتنی تر از همیشه هستند.

گراند هتل کاخ رویال پاریس، دقیقاً در کنار یکی از دوست داشتنی ترین پارک های پاریس و باغ های کاخ رویال قرار دارد. رفت به هتل واقعاً دشوار است، به ویژه در روزهای سردتر که نمی خواهید زیاد راه بروید. در این مورد، هم لوور و هم خیابان معروف خرید سن آنوره همسایه شما هستند.

  • پاییز، فصل شکلات داغ است.

بهترین تصویری که در سفر پاییزی به پاریس در ذهنتان ایجاد می شود، این است که برگ ها از درختان شروع به ریزش می کنند و حرارت هوا شروع به کاهش می کند. یک کتاب جالب را در دست بگیرید و در حالی که اسنک هایی را با مربا و یک فنجان چای گرم یا شکلات داغ  در کافه سفارش داده اید، آن  را بخوانید.

خوشبختانه، این دقیقاً همان کاری است که می توانید در کافه کتاب در یکی از روز های پاییزی انجام دهید. شما همچنین در شهری هستید که پر است از غذای شکلاتی یا کرپ های خوشمزه نوتلا. هوای سردتر بهانه ای عالی برای خوردن یک فنجان شکلات داغ معروف است یا گرم کردن دستان خود با یک کریپ گرم در حین قدم زدن نیز بسیار دلنشین است. مغازه های شکلات فروشی معروف و پرآوازه ای در پاریس وجود دارد که شما می توانید در سفر پاییزی به پاریس به آن مغازه ها بروید و از نوشیدن شکلات داغ خوشمزه لذت ببرید.

پاییز، فصل شکلات داغ است.

  •  می توانید شهر را مانند مردم محلی تجربه کنید.

در سفر پاییزی به پاریس، قدم زدن در خیابان های پاریس در پاییز بیشتر از آنکه در فصل های دیگر به آنجا سفر کنید، احساس محلی بودن به شما می دهد. شما می توانید در میان پاریسی های واقعی که باگت های خود را برای صبحانه بر می دارند یا در ماریه مشغول دویدن هستند، قدم بزنید، به جای این که در یک تور شلوغ با جلیقه های زرد نئونی در ایل سنت لوئیس گرفتار شوید. هنگامی که فصل تابستان به پایان می رسد، رفت و آمد در بین پاریسی ها بیشتر است و شاید حتی شما با یک پاریسی اشتباه گرفته شوید! مخصوصا وقتی کت های تیره تر بپوشید و از روسری و یک جفت چکمه زمستانی استفاده کنید (اگر واقعاً می خواهید این کار را به روش پاریسی تیپ بزنید، مانند یک زن پاریسی لباس بپوشید).

  • در سفر پاییزی به پاریس در همه جا رنگ وجود دارد.

هیچ فصلی به زیبایی پاییز در پاریس نیست (شاید بهار – اگر باران بی وقفه ببارد، هم زیبا باشد). در پاییز، این شهر رنگ هایی به خود می گیرد که به نظر می رسد متعلق به نقاشی های آبرنگ است و پارک های پاریس زرد، نارنجی و قرمز روشن می شوند. فتوژنیک ترین فصل سال در سفر پاییزی به پاریس فوق العاده خوب به نظر می رسد.

  •  فصل شیرینی های خوشمزه آغاز شده است.

فصل تابستان و کم خوری به پایان رسیده است، شما احتمالاً با افزایش یک یا دو کیلو دیگر به وزن خود احساس بهتری خواهید داشت و هیچ شهری بهتر از پاریس برای تفریح ​​وجود ندارد. شیرینی ها به زیبایی در ویترین شیرینی فروشی ها در امتداد خیابان های پاریس قرار گرفته اند و خوردن شیرینی گرم و خوشمزه همیشه بهانه ای عالی برای فرار از هوای سرد خارج از منزل  است. اگر در منطقه ۶ پاریس هستید ، Un Dimanche à Paris شیرینی های خوشمزه ای تهیه می کند که بیشتر از هر چیز به آثار هنری کوچک شبیه هستند. اگر به طور اتفاقی خود را در ماریاس پیدا کردید، هیچگاه تصمیم بدی نیست که از کافه پوچکین برای ماکارون های خوشمزه و یا از نانوائی رز برای کیک های خوشمزه خود استفاده کنید.
شیرینی های خوشمزه آغاز

  • سرانجام می توانید از ورسای دیدن کنید.

هیچ زمانی بهتر از پاییز برای دیدن ورسای وجود ندارد، بنابراین در سفر پاییزی به پاریس هیچوقت بازدید از ورسای را فراموش نکنید. باغ ها به زیباترین تصویر خود در پاییز به نظر می رسند. اکنون پارک شبیه نقاشی آبرنگ زنده است. اگر برای لذت بردن از چشم انداز ها، فضای باز برای شما سرد است، چیزهای کافی و زیبای دیگری هم برای دیدن در داخل کاخ ورسای وجود دارد.

  • در پاییز می توانید از تراس های فضای باز لذت ببرید.

در تابستان، مواجه شدن با یک میز رایگان در کافه محله مورد علاقه خود بسیار دشوار است. نگران نباشید! وقتی پاییز می آید، چیدن میزها بسیار ساده تر می شود. بله، گاهی اوقات هوا برای نشستن در فضای بیرون خیلی سرد است و شما می خواهید به جای آن غذا را در منزل بخورید، اما پاریسی ها تراس های خود را بسیار دوست دارند، آنها تمام تلاش خود را می کنند تا فضای بیرونی تا حد ممکن گرم و جذاب باشد. در کنار بخاری های تراس ها با یک پتو گرم و مقداری چای، می توانید در بیشتر قسمت های سال از نشستن در فضای باز در سفر پاییزی به پاریس، لذت ببرید.

  • سفر در پاییز به پاریس هزینه کمتری دارد.

در پاییز اغلب سفر ها زمان کمتری دارند. احتمالاً در سفر پاییزی به پاریس می توانید چند بلیط تهیه کنید یا آن اتاق هتلی را که مدتی چشم انتظار رزرو آن بوده اید، با قیمتی ارزان تر از قیمت گزاف تابستانی یا تعطیلات زمستانی، تهیه کنید.
پاییز به پاریس

  • در پاریس همه جا باز است.

در ماه های آگوست و دسامبر، بسیاری از مکان ها در پاریس برای تعطیلات بسته خواهند شد، این به این معنی است که بسیاری از رستوران ها، مغازه ها و کافه هایی که در سفر به پاریس مشتاق دیدن آنها هستید، را دیگر نمی توانید امتحان کنید. از طرف دیگر، در سفر پاییزی به پاریس، بعضی از مکان ها به احتمال زیاد به طور معمول باز هستند (البته روزهای یکشنبه و دوشنبه را در نظر بگیرید، زیرا این روزها می توانند در پاریس استثنا باشند).

ساعات روز در سفر پاییزی به پاریس چگونه است

ماه های نوامبر، دسامبر و اوایل ژانویه، هنگامی که خورشید در حدود ۵ بعد از ظهر غروب می کند، شب در پاریس آغاز می شود. در روزهای ابری یا بارانی، تاریکی را حتی زودتر احساس خواهید کرد.

در ماه های دسامبر و ژانویه، خورشید تا ۸:۳۰-۹  صبح طلوع نمی کند. اگر از اختلال عاطفی فصلی رنج می برید، از سفر کردن در این ماه ها دوری کنید. از سوی دیگر، اگر زمان خود را در پاریس در بازارهای کریسمس با نور روشن، در موزه ها و گالری ها، خرید و شرکت در کنسرت ها یا باله بگذرانید، حتی ممکن است بیشتر از شب های پاریس لذت ببرید. اگر در این ماه ها از پاریس دیدن کردید ، نورهای فراوان و دکوراسیون زیبایی در منطقه ۱ پیدا خواهید کرد.

مطالب مرتبط

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور لوکس آنتالیا

تور آنتالیا تور آنتالیا نگین مدیترانه؛ یکی از خوش آب و هواترین شهرهای توریستی کناره دریای مدیترانه بوده که هر گردشگری حداقل یک بار به

تور لوکس چین_02188487125

تور چین راحت ترین مرحله خرید تور چین، اخذ ویزای این کشور می‌باشد! در مدت زمان 7 روز کاری به درخواست ویزای چین شما جواب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزار تورهای فرانسه 02188487125

هلدینگ گردشگری پارسا گشت