کارگزار ویزا تایلند_بهترین قیمت

ویزای تایلند توریستی

 

نوع ویزا : ویزای توریستی 2 ماهه سینگل

کشور : تایلند

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گردشگری تایلند

برای دریافت ویزای توریستی تایلند باید یک سری اسناد خاص را جمع آوری کنید و هنگام درخواست خود آن ها را به سفارت تحویل دهید. نکته مورد توجه این است که اگر نمی خواهید درخواست شما با جواب منفی مواجه شود، باید در ارائه اسناد صداقت داشته باشید و همه چیز را آنطور که نیاز است ارائه دهید. درخواست های ناکامل و اسناد ناقص می توانند موجب رد درخواست و عدم استرداد هزینه پرداختی برای دریافت ویزا شود. از جمله این اسناد موارد زیر خواهد بود.
•    پاسپورت مسافرتی دارای حداقل 6 ماه اعتبار و حداقل یک صفحه خالی
•    اثبات برنامه سفر
•    ارائه دو عکس رنگی از گذرنامه جدید، با پس زمینه سفید، سایز دو اینچ در دو اینچ، بدون عینک، بدون لبخند، سالم و بدون خط خوردگی یا جای منگنه
•    اثبات بیمه درمانی
•  •    ارائه بلیط رفت و برگشت
•  •    ارائه اعلامیه سلامت تا زمان بیماری کویید برای دریافت ویزای تایلند توریستی
•    اثبات محل اقامت در تایلند با ارائه اسناد یا آدرس و رزورو مربوط به آن
علاوه بر این موارد کنسولگری تایلند با توجه به موقعیت و شرایط شما ممکن است از شما اسناد بیشتری را درخواست کنند. ضمن نیاز به مدارک بالا، افرادی که زیر 20 سال سن دارند باید مدارک زیر برای ارائه دهند.
•    کپی  شناسنامه
• •    کپی از گذرنامه والدین
•    ارائه رضایت نامه والدین به شکل محضری با اصل امضا
کلیه مدارک که به زبان انگلیسی نیستند باید به این زبان ترجمه شوند.

امروز قصد داریم درباره ویزای توریستی تایلند با شما صحبت کنیم. حتما بارها و بارها درباره تایلند این کشور جنوب شرقی آسیا به عنوان مقصد گردشگری محبوب ایرانیان شنیده اید. تایلند در سال های نه چندان دور با نام سیام شناخته می شد. یکی از ویژگی های فوق العاده تایلند که موجب جذب گردشگران می شود، غذاهای تایلندی است.
در اینجا می توانید انواع عطر و طعم های مختلف را با ادویه های متنوع تجربه کنید. برخی اعتقاد دارند سبک های غذایی موجود در تایلند آنقدر جذاب است که لذت خوردن برخی از غذاها را در جای دیگری از دنیا نمی توانید پیدا کنید. شاید بهترین قسمت ماجرا غرفه های ارزان قیمت غذا کنار خیابان است که بخشی از فرهنگ تایلندی محسوب می شود.
برای کسانی که به آفتاب گرفتن لب ساحل و جذب نور خورشید علاقه دارند تایلند جای مناسبی است. همچنین قدم زدن روی شن های گرم این سواحل این کشور و شنا در دریا هم می تواند در این نقطه جذابیت های خود را داشته باشد. از دیگر پارامترهای مناسب بودن این کشور برای مسافرت، مردم همیشه خندان آن ها است که به مهربانی و خونگرمی شهرت دارند.

حیات وحش تایلند، بوداها و معابد، جنگل ها، فرهنگ غنی و مهم تر از هر چیز دیگری ارزان بودن این کشور باعث شده است که تایلند یک کشور فوق العاده برای سفر محسوب شود. با ما همراه باشید تا درباره چگونگی دریافت ویزای گردشگری این کشور با شما صحبت کنیم.

شرایط دریافت ویزای توریستی تایلند

وقتی قرار است تنها برای بازدید از تایلند یا بر روی روشنگری شخصی کار کنید، به عنوان یک توریست شناخته می شود و باید برای ویزای گردشگری این کشور درخواست دهید. گردشگران این کشور مجاز به تجارت یا کار در تایلند نیستند. ویزای توریستی مجوز ورود و به عنوان یک امضا برای تایید حضور شما در این کشور است. این ویزا به شما اجازه می دهد تا طی مدت زمان خاصی از این کشور دیدن کنید. این نوع ویزا را باید از کنسولگری تایلند در کشور درخواست کنید و پس از آن مهری است که در فرودگاه این کشور روی پاسپورت شما مهر می شود.
در دنیا تبعه های برخی از کشورها به دلیل توافقاتی که از قبل با کشور مقصد دارند، نیازی به دریافت ویزا نخواهند داشت. نمونه بارز آن کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این کار باعث معافیت ویزا می شود.
اما ایرانیان برای سفر به تایلند در این دسته جای ندارند. برای درخواست ویزا باید یک سری شرایط را داشته باشیم تا مورد پذیرش افسران ویزا قرار بگیریم. برای مثال اثبات شرایط مالی، دارا بودن سن قانونی یا داشتن نامه رضایت والدین اثبات سفر از جمله این شرایط است.

 

ویزای گردشگری تایلند

تمکن مالی مورد نیاز هنگام دریافت ویزای توریستی تایلند

تمکن مالی یکی از شرایطی است که هنگام سفر به تایلند و البته قبل از آن هنگام گرفتن هر یک از انواع ویزای تایلند چه توریستی و چه کاری، سرمایه گذاری، تحصیلی و غیره باید از آن برخوردار باشید.
از سال 2019 به این سمت، تمام افراد خارجی که به قصد بازدید و گردشگری به تایلند مسافرت می کنند، باید از حداقل موجودی 10 هزار باتی برخوردار باشند.
به طور کلی هزینه های سفر به تایلند نسبت به بسیار از کشورها مناسب است. اما برای دریافت ویزای این کشور بسته به نوع ویزا باید از تمکن مالی خاصی برخوردار باشید. این مبلغ تنها برای اطمینان از توانایی مالی شما هنگام سفر به این کشور از شما خواسته می شود.
برای ویزاهای مختلف این کشور باید مبالغ جداگانه ای را در حساب خود داشته باشید. برای مثال ویزای ترانزیت این کشور حدود 10 هزار بات و برای خانواده 20 هزار بات نیاز به انباشت سرمایه دارد. این در حالی است که برای دریافت ویزا هنگام ورود برای هر مسافر 10 و برای خانواده 20 هزار بات هزینه دارد. اگر قصد دارید ویزای غیر مهاجرتی این کشور را دریافت کنید باید به صورت شخصی 20 هزار و به صورت خانوادگی تا 40 هزار بات تمکن مالی را اثبات کنید.
در نهایت اگر قصد دارید ویزای توریستی تایلند را دریافت کنید، باید از توانایی مالی 20 هزار باتی به صورت تک نفره و 40 هزار باتی به صورت خانوادگی بهره مند باشید.

 

 

هزینه دریافت ویزای توریستی تایلند

هزینه دریافت ویزا در هر کشوری متفاوت است. برای مثال برای کشورهای اتحادیه اروپا، یا آمریکای شمالی مثل ایالات متحده و کانادا که اغلب گردشگر پذیر و مهاجرپذیر هستند، این مبلغ به مراتب بیشتر خواهد بود.
اما از آنجایی که کلا سفر به تایلند مقرون به صرفه تر از این کشورها است، معمولا هزینه دریافتی هم کمتر خواهد بود. از طرف دیگر هزینه دریافت ویزای این کشور با توجه به نوع ویزا هم متفاوت خواهد بود. مبلغی که همانطور که گفتیم در صورت رد درخواست ویزای شما از سمت کنسولگری قابل باز پس گیری نخواهد بود. در ادامه لیست هزینه های مربوط به انواع ویزا تایلند خصوصا نوع گردشگری را برای شما بازگو خواهیم کرد.

 • ویزای درمان پزشکی 40 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای توریستی METV 200 دلار آمریکا برای 6 ماه
 • ویزای تایلند توریستی TR 40 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای توریستی ویژه STV 80 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای  ترانزیت / ورزش / ویزای خدمه 35 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای خانواده تایلندی یا بازنشستگی کوتاه مدت 80 دلار آمریکا 3 ماه و 200 دلار آمریکا 1 سال
 • ویزای بازنشستگی طولانی 400 دلار برای 5 سال با قابلیت تمدید
 • ویزا داوطلب 80 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای کار با مجوز 80 دلار آمریکا برای 3 ماه
 • ویزای بیزینس 80 دلار برای 3 ماه و 200 دلار برای 1 سال
 • ویزای مذهبی 80 دلار برای 3 ماه
 • ویزای رسانه 80 دلار 3 ماه و 200 دلار برای 1 سال
 • ویزای دانش آموزی 80 دلار برای 3 ماه و 200 دلار برای 1 سال

 

نحوه درخواست ویزای توریستی تایلند

برای دریافت ویزای تایلند برای مقاصد گوناگون باید به شکل شخصی اقدام به دریافت ویزا کرد، اما در مواقعی که قصد دارید ویزای توریستی این کشور را دریافت کنید، می توانید از طریق آژانس های مسافرتی اقدام به دریافت این ویزا کنید. البته می توانید این کار را از طریق یک کارگزار هم انجام دهید، اما در هر صورت خودتان نمی توانید برای دریافت ویزای گردشگری اقدام کنید.
سفارت تایلند در تهران قرار دارد، اما از آنجایی که برای این کار نیازی به حضور شما نیست، بنابراین نمی توان ویزای توریستی را از طریق سفارت تهیه کرد. بناربراین از در هر آژانسی که تور تایلند را درخواست کنید، خود آژانس کارهای مربوط به ویزای شما را انجام خواهد داد.

 

عوامل موثر بر ریجکتی ویزای تایلند

دلایل متعددی می توانند باعث ریجکت ویزای تایلند شوند. برای مثال اگر شخصی گذرنامه ای داشته باشد که تاریخ آن گذشته باشد، با رد درخواست مواجه خواهد شد.
برخی از افراد هم هستند که گروه ویزای خود را اشتباه انتخاب می کنند. برای برخی از ویزاها نیاز به دعوت نامه دارید. برای مثال اگر به قصد سفر گردشگری قصد دارید به تایلند بروید، باید با ارائه اطلاعات سفر خود از جمله محل هتل و رزرو بلیط این قصد را اثبات کنید.
یکی دیگر از عواملی که می تواند باعث ریجکت ویزای تایلند توریستی یا دیگر انواع ویزا این کشور شود، عدم ثبات اقتصادی است. شما هر نوع ویزایی را که درخواست دهید، با توجه به نوع آن باید مانده حساب کافی برای تامین هزینه های سفر خود داشته باشید. این مقدار پول ثابت اطمینان از اینکه شما در تایلند از نظر مالی به مشکل نمی خورید را تضمین می کند.
در برخی از مواقع هم ویزاها به این دلیل رد می شوند که اداره مهاجرت تایلند و افسران ویزا نمی توانند از عدم بازگشت شما از تایلند به کشور اصلی مطمئن باشند. برای اینکه به چنین مشکلی برنخورید، بهتر است اسنادی را ارائه دهید که به عنوان دلایل قوی برای بازگشت شما به کشور محسوب شود.
همچنین اگر در بازدید های قبلی بیش از حد انتظار اقامت داشته اید یا شرایطی که از شما خواسته شده است را نقض کنید هم ممکن است با رد درخواست مواجه شوید. مشکل در پر کردن فرم درخواست هم می تواند منجر به ریجکت درخواست شما شود.

 

جمع بندی

تایلند یکی از کشورهای توریست پذیر است که سالانه تعداد زیادی مسافر خارجی از سراسر دنیا به خود جذب می کند. سواحل جذاب، طبیعت بکر، جنگل و حیات وحش فوق العاده، فرهنگ جالب توجه، غذای خوشمزه ، متنوع و ارزان همگی از جمله عواملی هستند که باعث ترغیب مردم به سفر به این کشور می شود. برای بسیاری از افرادی که برای بار اول قصد سفر به این کشور را دارند، آشنایی با مراحل ویزای تایلند توریستی می تواند کمی چالش برانگیز باشد. به همین علت ما در اینجا تمامی نکاتی که لازم بود یک گردشگر برای دریافت ویزای گردشگری این کشور رعایت را ذکر کردیم. شما درباره سفر به تایلند چه نظری دارید؟ با به اشتراک گذاشتن نظرات خود با ما در ارتباط باشید.

آژانس پارسا گشت تهران واقع در خیابان گیشا

محتوای جدول

اطلاعات بیشتر:

تور چین نوروز1404_02157749

سفر ارزان با گشت‌های گروهی در شانگهای تصور کنید که با تور چین نوروز سفر کرده‌اید. در شانگهای از ارتفاع ۶۳۰ متری برج مخابراتی (دومین

هتل های آنتالیا

هتل های یوآل و آل آنتالیا  all چیست؟ این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارگزار ویزا تایلند_بهترین قیمت

هلدینگ گردشگری پارسا گشت