قبلی
بعدی

Art Nouveau Palace 

هتل آرت نوو پالاس سن پترزبورگ هتلی ۴ ستاره در قلب سن پترزبورگ است که ساختمانی صدساله دارد و همانند نگین قرمز رنگی در این شهر می‌درخشد.


داخل این قصر روسی امکاناتی مثل اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، اتاق‌های خانواده و مغازه کادویی را مهیا شده تا مهمانان سن پترزبورگ را با حال‌وهوای نوستالژیکی‌اش پذیرایی و بدرقه کند.


وقتی به اتاق‌های دل‌باز هتل آرت نوو پالاس قدم می‌گذارید تناژ رنگ‌های صورتی و بنفش اثاثیه اتاق چشم و روحتان را تسخیر می‌کند. هتل Art Nuvo Palace Saint Petersburg متناسب با هر سلیقه‌ای در رنگ‌های مختلف اتاقی دارد. همچنین جزئیات کوچک دکوراسیون و امکاناتی مثل تلویزیون صفحه‌تخت، حمام‌های اختصاصی، خوش‌خواب‌های راحت و پنجره‌های نورگیر در آسایش و آرامشتان چیزی کم نمی‌گذارند و شبی به یادماندنی را در خاطراتتان ثبت می‌کنند، حتی بعضی از اتاق‌های بالکن‌هایی دارند که می‌توانید هر زمانی که بخواهید چشم‌اندازهای زیبای شهر سن پترزبورگ را تماشا کنید. همچنین ماشین‌های خوراکی برای دریافت نوشیدنی و اسنک تدارک دیده شده است.


سایر خدماتی که هتل ۴ ستاره saint petersburg Art Nuvo palace ارائه می‌کند در صبحانه سلف سرویس، پذیرش ۲۴ ساعته، سرویس شاتل فرودگاهی، مغازه خرید سوغاتی، امکاناتی برای افراد ناتوان حرکتی، صندوق امانت و نظافت روزانه خلاصه می‌شود ولی با تمام این‌ها خوش‌برخوردی پرسنل هتل Art Nuvo Palace Saint Petersburg فضای فانتزی اتاق‌ها و تروتمیز بودنشان شما را از این اقامت خوشنود خواهند کرد. ضمنا منطقه واسیلوستروفسکی جای باصفایی برای قدم زدن کنار رودخانه و دسترسی به جاذبه‌های معروفی مثل کلیسای جامع سنت اسحاق و تئاتر مارینسکی است و به شما فرصت می‌دهد تا با فرهنگ مردم محلی بیش‌تر آشنا شوید. در فاصله نه چندان دور از هتل آرت نوو پالاس ایستگاه ‌مترو وجود دارد که دسترسی آسان و سریع به تمام نقاط شهر سن پترزبورگ را فراهم می‌کند.