قبلی
بعدی

هتل Hotel Izmailovo Gamma

rate:8.5  very good

*****

هتل Hotel Izmailovo Gamma

امکانات هتل :


میهمانان می توانند از 1800 اتاق شامل 10 آپارتمان، 127 اتاق یک نفره و 1661 اتاق دو نفره انتخاب کنند که در یک ساختمان اصلی 30 طبقه و 4 ساختمان کمکی واقع شده اند. در این هتل که پذیرش ۲۴ ساعته و ۱۲ آسانسور دارد، ورود و خروج آسان است. خدماتی مانند گاوصندوق، صرافی و دستگاه پول نقد اقامتی راحت را تضمین می کند. دسترسی به اینترنت بی‌سیم در مکان‌های عمومی به مهمانان اجازه می‌دهد در ارتباط بمانند. فروشگاه های مختلفی از جمله فروشگاه سوغاتی در دسترس است. امکانات اضافی عبارتند از روزنامه فروشی و اتاق بازی. مهمانانی که با ماشین وارد می شوند می توانند با پرداخت هزینه وسایل نقلیه خود را در پارکینگ پارک کنند. خدمات و امکانات بیشتر شامل کمک پزشکی، خدمات ترجمه، سرویس اتاق (با پرداخت هزینه)، خدمات خشکشویی و آرایشگاه است. سخنرانی ها، ارائه ها و جلسات را می توان در یکی از 6 اتاق کنفرانس برگزار کرد.

اتاق های هتل :

اتاق ها مجهز به تهویه مطبوع، گرمایش مرکزی و پنکه هستند. گاوصندوق، مینی بار و میز تحریر نیز موجود است. امکانات اضافی شامل یخچال و یخچال کوچک است. یک ست اتو برای راحتی مهمانان در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات آن می توان به خط تلفن مستقیم، تلویزیون با کانال های ماهواره ای/کابلی و وای فای اشاره کرد. دمپایی گنجانده شده است. حمام ها مجهز به دوش و وان و همچنین سشوار هستند. این هتل دارای اتاق های خانوادگی و 1000 اتاق غیر سیگاری است.

ورزش/سرگرمی :

شنای با طراوت در مجموعه استخر سرپوشیده یک راه عالی برای استراحت است. تراس آفتاب‌گیر مکانی عالی برای دوری از ساعت‌ها است. بیلیارد و بولینگ یا با پرداخت هزینه، سالن بدنسازی از جمله گزینه های ورزشی و تفریحی موجود است. منطقه سلامتی با اسپا و سالن زیبایی و با پرداخت هزینه اضافی، سونا، حمام بخار و ماساژ وجود دارد. باشگاه رقص و کازینو نیز گزینه هایی برای سرگرمی هستند.


پذیرایی و غذا :


گزینه های مختلف غذاخوری از جمله اتاق غذاخوری، کافه و بار در دسترس است. غذاهای لذیذ در 6 رستوران مجهز به تهویه مطبوع با فضای مجزا برای افراد سیگاری در انتظار مهمانان است. یک بوفه صبحانه سخاوتمندانه شروع عالی روز را تضمین می کند.