قبلی
بعدی

هتلHoliday Inn Moscow Suschevsky

rate4.0 very good

****

هتلHoliday Inn Moscow Suschevsky

این هتل در سال ۲۰۰۶ احداث شد، دارای ۳۱۲ اتاق در ۱۹ طبقه است و در ۳۰۰ متری از ایستگاه متروی Rizhskaya واقع شده است و همچنین میدان سرخ و کرملین نیز با ۱۰ دقیقه پیاده روی در دسترس است. غذاهای خلاقانه و بین المللی است وهمچنین  صبحانه بوفه ای در رستوران های هتل سرو می گردد. این اقامتگاه دوست داشتنی هتل هالیدی این سوسچوسکای مسکو Holiday Inn Moscow Suschevsky Hotel در مرکز شهر، در ۳ کیلومتری موزه نیروی مسلح مرکزی و سیرک مسکو در بلوار Tsvetnoy واقع شده است، همچنین کلیسای جامع سنت باسیل نیز در فاصله ۵ کیلومتری قرار دارند. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به فرهنگ، تاریخ و موزه ها هستند.
این هتل زیبا دارای امکانات برگزاری رویدادها  در فضایی به مساحت ۵۸۵ متر مربع شامل مرکز کنفرانس و ۹ اتاق جلسه است، دارای خدمات خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد و از امکانات بسیار پیشرفته سمینارها و اتاقهای مربوط به سمینارها و جلسات برخوردار می باشد ، همچنین به مرکز کسب و کار و دسترسی دارد و خدمات تور و بلیط را ارائه می دهد. امکانات این هتل نیز شامل قهوه خانه و دستگاه خودپرداز بانک، تلویزیون در مناطق مشترک می باشد. آسانسور و بالابر، انبار چمدان، صندوق امانات و صبحانه ( هزینه اضافی) به همراه خدمات لیموزین یا تاکسی شهری و مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی از دیگر خدمات و امکانات هتل محسوب می گردد . سایرامکانات نیز شامل مرکز تجاری کاملا مجهز، پارکینگ با پرداخت هزینه اضافی موجود است، سرویس ترانسفر فرودگاه (در صورت درخواست و با هزینه اضافی)، ترانسفر مرکز خرید و جاذبه های شهر نیز با پرداخت مبلغی در دسترس است، مجهز به امکانات فکس و فتوکپی (هزینه اضافی) است، کارکنان چند زبانه که به زبان های چینی، ایتالیایی، انگلیسی و روسی صحبت می کنند، خدمات نگهبانی ارائه می دهد و علاوه بر این هتل دارای مناطقی برای سیگار کشیدن است. و خدمات میز پذیرش و امکانات ورزشی بصورت ۲۴ ساعته می باشد. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات اتاق های هتل

اتاق های این هتل دارای تلویزیون های صفحه تخت متصل به شبکه های جهانی، یخچال، اتو و میز اتو، کتری برقی، قهوه و چای ساز، ملافه های ضد آلرژی و کمد لباس برای شما تعبیه گردیده است. اتاق ها به اینترنت وای فای رایگان دسترسی دارند و همچنین شامل گاو صندوق های دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، تهویه مطبوع، دیوارهای ضد صدا می باشد و تخت اضافه در صورت درخواست با هزینه اضافی امکان پذیر است. سرویس حمام دارای دوش است و به صورت رایگان همه لوازم آرایشی-بهداشتی مورد نیازتان تهیه شده است و روزانه، اتاق توسط خدمه تمیز می گردند.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق کویین: دارای مساحت ۲۵ متری است و یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و حمام اختصاصی می باشد.
 • اتاق استاندارد: دارای مساحت ۲۶ متری است و یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و حمام اختصاصی می باشد.
 • اتاق تویین: دارای مساحت ۲۵ متری است و دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و حمام اختصاصی می باشد.
 • اتاق کینگ: دارای مساحت ۲۵ متری است و دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و حمام اختصاصی می باشد.
 • اتاق اکسکیوتیو: دارای مساحت ۲۵ متری است و دو تخت یک نفره در آن ها موجود است، دارای چشم انداز شهر و حمام اختصاصی می باشد.

فاصله هتل تا جاذبه های مسکو

 • سالن نمایش بولشوی:حدودا ۳.۶ کیلومتر تا این سالن نمایش فاصله دارید و ۱۵ دقیقه نیاز به رانندگی دارد.
 • مرکز خرید جی یو ام:این فروشگاه تا شما ۱ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی، شما ۲۹ دقیقه ای به این جاذبه می رسید.
 • میدان سرخ ۲ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۸ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • کاخ کرملین: ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۹ دقیقه ای به آنجا می رسید.
 • پارک زاریادیه:برای رسیدن به این پارک که حدودا ۴.۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد، اگر با تاکسی بروید ۲۹ دقیقه طول می کشد.
 • خیابان آربات:این خیابان تا شما حدودا ۲ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۲۳ دقیقه در راه خواهد بود.
 • استادیوم المپیک:این استادیوم از شما ۲ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۵ دقیقه ای می رسید.
 • استادیوم لوژینکی :مسافت هتل تا این استادیوم، ۹.۸ کیلومتر می باشد. تاکسی شما را بعد از ۲۹ دقیقه خواهد رساند.
 • فرودگاه شرمتیوو مسکو: ۶ کیلومتر با هتل متروپل مسکو فاصله دارد. اگر با تاکسی بخواهید به این فرودگاه بروید، حدودا ۳۷ دقیقه در راه خواهید بود. خطوط مختلفی از شبکه حمل و نقل عمومی به این فرودگاه می روند. می توانید اتوبوس و مترو را انتخاب کنید که حدودا ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه طول می کشد.

برای راهنما بیشتر با کانتر تور روسیه  خانم ذکریایی  و خانم پارسا در ارتباط باشید.

شرکت پارسا گشت   02188487125                    واتساپ وشماره تماس در تایم غیر اداری 09108703443