آب و هوای قبرس شمالی؛ گرم و معتدل برای گردشگران

در هیچ یک از شهرهای مدیترانه‌ای ترکیه تجربه اقامت در قبرس به شما دست نمی‌دهد. زیرا این کشور از معدود جزایر همیشه معتدل دنیا است. بارش باران در قبرس شمالی تقریبا فقط در فصل زمستان رخ می‌دهد که 4 یا 5 روز در طول هر ماه آن می‌باشد. دمای قبرس شمالی نیز هیچوقت به زیر صفر درجه سانتیگراد نمی‌رسد. به همین علت این کشور در تمامی طول سال پذیرای گردشگران از سراسر دنیا است.

تابستان؛ بهترین زمان سفر به قبرس

به علت اینکه دمای هوای قبرس شمالی در تابستان بالاتر از سایر فصول است، تابستان بهترین زمان برای سفر به این کشور محسوب می‌شود در این فصل استفاده از تفریحات آبی راحت‌تر بوده و به همین دلیل نیز گردشگران بیشتری این فصل را برای سفر به قبرس انتخاب می‌کنند. در زمستان نیز به دلیل کاهش دما شرایط برای استفاده از سواحل قبرس شمالی کمی سخت‌تر می‌شود به همین دلیل تعداد متقاضیان این تور کاهش می‌یابد.

ترکیش ایرلاین؛ گاهی ارزان‌تر از پگاسوس

پروازهای تهران قبرس شمالی با ایرلاین‌های ترکی مطرح پگاسوس و ترکیش ایرلاینز انجام می‌شود. این پروازها یک توقف در فرودگاه صبیحه گوکچین استانبول دارند. اگر به دنبال ارزان‌ترین پروازها هستند در اغلب اوقات سال پگاسوس قیمت پایین‌تری دارد اما در ایام خاصی نیز ترکیش ایرلاینز نیز بلیط‌های تخفیف‌داری را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

مدت اقامت در قبرس شمالی؛ فقط 6 شب و 7 روز؟

در قبرس شمالی می‌توانید به مدت زمان دلخواهتان در هتل‌های این شب اقامت داشته باشید. اما با توجه به شباهت این کشور با شهرهای ساحلی ترکیه از نظر تفریحات و هتل‌های آل و یوآل پکیج‌های تور قبرس شمالی اصولا به مدت 7 روز بسته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *