تور قطر

رزرو تور؛ تنها راه برای تماشای بازی‌های آسیایی

به تنهایی و بدون واسطه نمی‌توانید به تماشای بازی‌های جام ملت‌ها بروید. چرا که برای دریافت ویزا فرودگاهی قطر به یک واسطه مانند آژانس‌های گردشگری نیاز دارید. ما به عنوان آژانس گردشگری احراز هویت شده نزد دیسکاور قطر (Discover Qatar) برای شما تمام امکانات لازم جهت تماشای بازی‌ها را در تور جام ملت های آسیا فراهم می‌کنیم.

تماشای همه بازی‌های ایران در جام ملت‌ها

تور جام ملت های آسیا تمام بازی‌های ایران در این مسابقات را پوشش می‌دهد. به این معنی که برای هر کدام از بازی‌های ایران یک تور جداگانه برگزار می‌کنیم. همچنین برای تماشای هر ۳ بازی ایران نیز یک تور کامل ارائه می‌دهیم. اما تفاوت قیمت این تورها به علت تفاوت مدت اقامت در قطر است و ارتباطی به کیفیت تور و بلیط بازی‌ها ندارد. در ادامه می‌توانید جزئیات برگزاری هر کدام از تورها را مشاهده نمایید.

همه بازی‌های ایران ۲۴ دی ساعت ۱۲:۱۰ ۴ بهمن ساعت ۱۸:۳۰
بازی ایران و امارات ۳ بهمن ساعت ۱۲:۱۰ ۶ بهمن ساعت ۱۸:۳۰
ایران و هنگ و کنگ + ایران و امارات ۲۹ دی ساعت ۱۲:۱۰ ۴ بهمن ساعت ۱۸:۳۰

 

کتگوری بلیط بازی‌ جام ملت‌ها کدام است؟

بلیط تمام بازی‌های ایران که به شما ارائه می‌دهیم کتگوری ۱ هستند. به این معنی که با این بلیط می‌توانید در دو طرف ورزشگاه روی صندلی‌های وسط بنشینید و بازی را از بهترین زاویه تماشا کنید.

نحوه بازدید از بازی کشور‌های خارجی

تور جام ملت های آسیا برای بازدید از بازی سایر کشورهای خارجی نیز برگزار می‌شود. با این تفاوت که بلیط بازی قبل از سفرتان رزرو نمی‌شود و می‌توانید پس از رسیدن به مقصد از تور لیدر بلیط بازی مورد نظرتان را خریداری کنید.

پروازهای لوکس برای تور جام ملت های آسیا

تمام پرواز‌های تور جام ملت های اسیا با هواپیماهای ایرلاین قطر برگزار می‌شوند. هواپیما‌های این ایرلاین به علت کیفیت بالا، جزو لوکس‌ترین پرواز‌ها هستند. در نتیجه هیچ نگرانی بابت کیفیت پرواز نخواهید داشت.

 تمام دغدغه‌های شما از فرودگاه تا هتل

نیازی نیست پس از رسیدن به فرودگاه قطر به دنبال ایستگاه تاکسی و نحوه رسیدن به محل اقامت‌تان باشید. تور جام ملت های آسیا همراه با ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت رزرو می‌شود. پس از رسیدن شما به فرودگاه، ترانسفر به صورت اختصاصی به استقبال شما می‌آید. سپس شما را از فرودگاه به هتل می‌رساند. در زمان بازگشت نیز با ترانسفر از هتل به فرودگاه می‌روید.

رزرو هتل‌های با کیفیت و نزدیک به ورزشگاه

تمام هتل‌هایی که برای تور جام ملت های آسیا رزرو می‌شوند ۴ و ۵ ستاره هستند. قطر به عنوان یکی از لوکس‌ترین کشورهای جهان، هتل‌های با کیفیت و راحتی را برای شما فراهم کرده است. همچنین هتل‌ محل اقامت شما در قطر، دسترسی راحت و سریعی به ورزشگاه‌ها خواهد داشت. در این صورت هزینه‌های حمل و نقل‌تان کاهش می‌یابد.

بدون ویزا به تماشای بازی‌های جام ملت‌ها بروید

در سفر با تور جام ملت های آسیا، ویزا قطر به صورت فرودگاهی صادر می‌شود. تنها نکته مهم این است که قبل از پرواز باید زمان پرواز رفت و برگشت و مدت اقامت در هتل را به فرودگاه نشان بدهید. همچنین زمان پرواز رفت و برگشت شما باید مطابق با مدت زمان اقامت‌تان باشد. یعنی نمی‌توانید بیشتر از مدت اقامت‌تان در هتل، در قطر بمانید. از طرف دیگر یک کارگزار باید هتل شما را از طریق دیسکاور قطر رزرو کند. تمام این فرایند‌های پیچیده را ما برای شما انجام می‌دهیم.

 آیا می‌توان بلیط بازی‌ کشور‌های خارجی را رزرو کرد؟

بعد از سفر به قطر می‌توانید از طریق تور لیدر بلیط بازی‌ کشور‌های خارجی را بخرید.

. تور جام ملت‌ها برای تماشای کدام بازی‌های ایران برگزار می‌شود؟

تمام بازی‌های ایران دارای تور جداگانه هستند. همچنین یک تور کامل برای بازدید از همه بازی‌های ایران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *