هتل های یوآل و آل آنتالیا

 all چیست؟

این هتل ها یا همان all-inclusive همانطور که از نام آنها پیداست، با یک قیمت تعیین شده تمام خدمات را در اختیار مهمانان قرار می دهند.

در حقیقت شما به محض رزرو هتل و پرداخت پول، دیگر نیاز نخواهید داشت که در طول اقامت بابت چیزی هزینه ای پرداخت کنید. اما منظور ما از تمام خدمات چیست؟ باید بدانید که خدمات یک هتل all شامل اقامتگاه، سه وعده غذای روزانه، نوشیدنی های الکلی و غیرالکلی، میان وعده و غیره می شود.

لازم به ذکر است که بیشتر هتل های all در مناطق گرمسیری و نزدیک ساحل ساخته شده اند، هرچند که در سایر نقاطی که فاصله چندانی با دریا یا اقیانوس ندارند، هم می توان این نوع هتل ها را دید. همچنین هتل های all امکان ورزش های آبی مانند موج سواری، قایق سواری، استخر و غواصی و نیز باشگاه ورزشی را برای مهمانان خود فراهم می کنند.

انواع هتل‌های all

می توان به دو دسته تقسیم کرداین هتل هارا نخست هتل های هاف بُرد (half-board) که در آنها صبحانه، شام و نوشیدنی های غیرالکلی سرو می شود و دیگر، هتل های semi-inclusive که شامل سه وعده غذایی روزانه، سرو بدون محدودیت نوشیدنی های غیرالکلی و سرو محدود نوشیدنی های الکلی(در زمان خاصی از روز) می شود. این گزینه برای مهمانانی که تمایلی به نوشیدنی ندارند یا می خواهند برای غذا خوردن از هتل خارج شوند و گشتی هم در شهر بزنند، ایده آل است.

 

برای چه کسانی مناسب هستند هتل‌های all ؟

اگر دوست دارید تمام هزینه های اقامت خود را پیشاپیش پرداخته و نگرانی بابت هزینه های اضافی نداشته باشید، هتل all برای شما مناسب است. این نوع هتل ها همچنین برای خانواده هایی که با فرزند سفر می کنند و دغدغه غذای آنها را دارند، بهترین انتخاب است.

خیلی ها هم ترجیح می دهند تمام روز را روی ساحل دراز کشیده و یک لیوان نوشیدنی خنک میل کنند. اما برای آنهایی که ترجیح می دهند به جای ماندن در هتل، به گشت و گذار بپردازند و حتی غذای خود را هم در جایی غیر از رستوران هتل میل کنند، هتل all چندان انتخاب خوبی نخواهد بود.

uall چیست؟

آل یا همان Ultra Inclusive تفاوت چندانی با هتل های all  ندارند. در حقیقت تمام خدماتی که در این هتل ها عرضه می شود را می توان در هتل های uall هم دید. تنها یک تفاوت جزئی وجود دارد و آن هم این است که می توانید به صورت 24 ساعته از غذا و نوشیدنی های رایگان هتل بهره مند شوید.

یعنی هر زمان که خواستید این امکان را دارید که از صرف غذا، نوشیدنی، میان وعده، دسر و خوراکی های خوشمزه دیگر آن هم به صورت رایگان استفاده کنید. در حالی که هتل های all تنها تا ساعت 11 شب به مهمانان سرویس می دهند، هتل های uall یک ساعت بیشتر یعنی تا ساعت 12 شب، به سرویس دهی ادامه می دهند.

فرق هتل all با uall چیست؟

بنابراین باید تفاوت هتل های all و uall را در موارد زیر خلاصه کرد:

تفاوت هتل آل و یوآل

بدون شک نباید انتظار داشته باشید هیچکدام از هتل های all یا uall را در ایران ببینید. اما بهترین هتل های آل و یوآل دنیا در جزایر هاوایی، مکزیک، جامائیکا، مالدیو، استرالیا، سیشل و تانزانیا قرار گرفته اند. در برخی از این هتل ها مهمانان چیزهای شگفت انگیزی را تجربه می کنند؛ مثل مواجه شدن با حیواناتی مانند شیرهای دریایی، کانگوروها و کوالاها در جزیره کانگورو در استرالیا.

دانستید که هتل های all  و uall چه خدماتی به مهمانان خود ارائه می دهند. نزدیک ترین جایی که می توانید اقامت در هتل های آل و یوآل را تجربه کنید، هتل های دبی، آنتالیا و کوش آداسی هستند.

اما اگر اقامت در هتل های ساحلی هم می تواند حال شما را جا بیاورد، دریغ نکنید. هتل های کیش مانند هتل ماریناپارک، هتل ترنج، هتل ارم و هتل آفتاب شرق؛ هتل های ساحلی کیش هستند که هم ورزش های آبی دارند و هم نمای شگفت انگیز به خلیج فارس. کافیست به رزرو آنلاین هتل اقدام کنید. هر کدام از این هتل ها را بررسی کرده و بعد از انتخاب، تنها در چند دقیقه هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.

تور آنتالیا
بهترین تور آنتالیا با پارسا گشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *